جزئیات خبر

دیدار دکتر ناظمی با خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی

دیدار دکتر ناظمی با خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی

 دکتر ناظمی به دیدار خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی و تنها ایرانی دارنده تندیس و مدرک اجرایی فدراسیون جهانی رفت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، صبح روز گذشته سه شنبه 5 خرداد ماه همزمان با ایام عید سعید فطر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون با حضور در منزل خسرو مخزنی تنها ایرانی دارنده مدرک فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و یکی از پیشکسوتان ارزنده این رشته ورزشی، با وی به دیدار و گفتگو پرداخت.

در این دیدار شهزاد کیانی دبیرکل فدراسیون هم حضور داشت و مخزنی که سال ۹۲ نخستین تندیس و مدرک  اجرایی بین المللی را به عنوان یک ایرانی از فدراسیون جهانی اتومبیلرانی دریافت کرد، ضمن ابزار خوشحالی از این‌ دیدار گفت: من تا به حال اینقدر از دیداری این چنینی خوشحال نشده بودم. اهمیتی که سرپرست فدراسیون برای ما پیشکسوتان قائل است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.  

مخزنی که در کارنامه حرفه ای خود بیش از ۳۰ سال فعالیت حرفه ای در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی را دارد و تعداد زیادی شاگرد و ورزشکار را به صورت حرفه ای آموزش داده، در این دیدار نکاتی از تجربیات خود و نظراتش در خصوص مدیریت فدراسیون را به ناظمی ارائه کرد و سپس دکتر ناظمی ضمن ابراز خوشبختی از فراهم شدن این فرصت، حضور امثال خسرو‌ مخزنی را نعمتی برای این رشته عنوان کرد و از وی جهت حضور در فدراسیون و همکاری و انتقال تجربیات ارزشمندش به نیرو های جوان دعوت کرد که مورد استقبال خسرو مخزنی قرار گرفت.
ناظمی با تاکید بر ارزش نهادن به حضور ارزشمند پیشکسوتات رشته موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار کرد: من بر خود و فدراسیون لازم می دانم از همه سرمایه های این رشته ورزشی دعوت به همکاری و حمایت از این رشته ورزشی کنم تا بتوانیم، هر روز شاهد رشد و پیشرفت این رشته ورزشی باشیم.
لازم به ذکر است سلسله نشست های دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون به صورت منظم با هدف احترام و ارج نهادن به مقام پیشکسوتان در ایام مختلف برگزار می شود.​

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی