جزئیات خبر

خسرو مخزنی: 30 سال پیش پیست آزادی را طراحی کردم/ اهمیتی که سرپرست فدراسیون برای ما پیشکسوتان قائل است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است من تا به حال از دیداری این چنینی اینقدر خوشحال نشده بودم

خسرو مخزنی: 30 سال پیش پیست آزادی را طراحی کردم/ اهمیتی که سرپرست فدراسیون برای ما پیشکسوتان قائل است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است من تا به حال از دیداری این چنینی اینقدر خوشحال نشده بودم

همزمان با ایام عید سعید فطر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون با حضور در منزل خسرو مخزنی تنها ایرانی دارنده عنوان بالا ترین مقام اجرایی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و یکی از پیشکسوتان ارزنده این رشته ورزشی، با وی به دیدار و گفتگو پرداخت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خسرو مخزنی پیشکسوت رشته اتومبیلرانی پس از دیداربا مسئولین فدراسیون گفت: از مسئولین فدراسیون که به دیدار من آمدند، ممنونم. اهمیتی که سرپرست فدراسیون برای ما پیشکسوتان قائل است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. من جایزه ای که از فدراسیون جهانی اتومبیلرانی گرفتم به عنوان بالا ترین مقام اجرایی در سال 2013 بود و این افتخاری است برای من و برای کشورم و برای فدراسیون که تا به حال کسی همچنین جایزه ای را دریافت نکرده بود. در واقع بین 120 کشور بنده را بالاترین مقام اجرایی انتخاب کردند. چیزی حدود 30 سال است که در فدراسیون هستم و همان طور که عرض کردم اکثرا کارهای اجرایی ، بحث آموزش و داوری را انجام می دادم. البته چند سالی است که بحث آموزش را به جوان ترها واگذار کرده ام  تا با انرژی بیشتری ادامه دهنده این راه باشند، به عقیده من در بحث داوری هم یک فرد باید سه امتیاز داشته باشد، یکی مورد تایید فدراسیون باشد یکی توانایی این کار را داشته باشد و از همه مهم تر راننده ها قبولش داشته باشند چون برای صادر شدن حکم ها باید واقعا فرد توانایی این کارها را داشته باشد.
وی اظهار داشت: من در حال حاضر در کارهای اجرایی نمی توانم مسئولیت داشته باشم بیشتر در کارهای مشورتی می توانم کمک کنم به مجموعه فدراسیون و اینکه به طور مثال طراحی پیست مجموعه ورزشی را من انجام دادم ولی خوب انعکاس پیدا نکرد و من توقع خاصی ندشته ام و فقط به خاطر عشق و علاقه به این رشته این فعالیت ها را در سالهای اخیر انجام داده ام .
وی گفت: 30 سال پیش که ما این پیست را ساختیم وطراحی آن هم با خودم بود. چند اشکال کوچک داشت که زمانی که بازسازی شد، اشکالات را رفع کردیم وامروز یک پیست استاندار داریم. مخصوصا از نظر ایمنی که  فدراسیون جهانی از نظر ایمنی این پیست را تایید می کند.
یکی از افتخارات بنده است که در طی 30 سال گذشته با آموزشی که به این مجموعه دادم کمترین آسیبی به ورزشکاران وارد نشده است و این واقعا از افتخارات ماست ، رانندگی از نظر من به قدری لذت بخش است که من شبها وقتی خوابم هم می برد فکر رانندگی در پیست را می کنم و به حدی آرامش می گیرم که با خیال راحت و آسوده به خواب می روم.
وی در خصوص دیدارش با مسئولین فدراسیون گفت: امروز هم روزعید بود و ما از فدراسیون میهمان داشتیم ، من تا به حال اینقدر از دیداری این چنینی خوشحال نشده بودم دکتر ناظمی که سرپرست فدراسیون هستند و آقای کیانی که دوست قدیمی بنده هستند که حدود 15 سال که با هم رفیق هستیم و ممنونشان هستم. دیدارهای دکتر ناظمی با پیشکسوتان کاربسیار قشنگ و با ارزشی است، پیشکسوت با زحمت به اینجا رسیده است و حتما کارهای بزرگی انجام داده و باید ازشان تقدیر به عمل بیاید و مسئولین فدراسیون هم محبت می کنند و به منزل این افراد می روند و امروز هم تشریف آورند و آمدند منزل ما و واقعا ازشان ممنونیم.


 پیشکسوت رشته اتومبیلرانی کشورمان افزود: نصیحت من به راننده های پیست این است که این عزیزان باید آرامششان را حفظ کنند، در پیست عصبانی نشوند، و برای تلافی رفتاری را انجام ندهند به طور مثال اگر ماشینی در پیست ، آینه اش برخوردی با آینه اتومبیل دیگری داشت برای تلافی کردن این اتفاق اقدام نکنند ؛ اگر ورزشکاری بخواهد تلافی کند هم خودش و هم راننده دیگر از مسابقه جا می مانند ، همیشه از رانندگی خوبتان بهره بگیرید و دنبال تلافی نباشید.
وی در پایان گفت: در این چند سال تا جایی که یادم می آید هم موتور داشتم هم ماشین در حال حاضر هم دو موتور دارم ، ماشین هم برای من فرقی نمی کند که چه باشد؛ من هر ماشینی را دوست دارم چون از رانندگی لذت می برم. امیدوارم همه سلامت باشند و از این گرفتاری که برای ملت ها در جهان به وجود آمده ، از دست این ویروس رها شویم علی الخصوص ملت بزرگ ایران و از این گرفتاری هم به سلامتی عبور کنند و صحیح و سلامت باشند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی