جزئیات خبر

دیدار سرپرست فدراسیون با رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان

دیدار سرپرست فدراسیون با رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی و جمعی از مسئولان کمیته ها،ورزشکاران،مربیان و داوران استان گیلان با حضور در دفتر سرپرست فدراسیون  باوی  دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز 19 خرداد ماه محسن واحدی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان به همراه جمعی از مسئولان کمیته ها، ورزشکاران، مربیان و داوران استان گیلان با حضور در دفتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون با وی به بحث و گفتگو و تبادل نظر در خصوص مشکلات و برنامه های فدراسیون و هیئت های استانی پرداختند.

در این نشست صمیمی که مسعود رهنما سرپرست نایب رئیسی و شهزاد کیانی دبیر کل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و منصور رسولی مسئول کمیته امنیت و برگزاری مسابقات هم حضور داشتند، دکتر ناظمی گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های فدراسیون ارائه و دغدغه برگزاری مسابقات کشوری و توجه بیشتر به بعد همگانی در استان ها را عنوان کرد.
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گیلان هم  ضمن تاکید بر ایجاد تعامل بیشتر بین فدراسیون و هیات های استانی و برگزاری اینگونه جلسات با مسئولان فدراسیون و همکاری بیشتر بین فدراسیون و هیئت ها در خصوص پیست سردار جنگل شهر رشت و لزوم تکمیل و افتتاح این پیست در استان گیلان با سرپرست فدراسیون به بحث و گفتگو پرداخت. وی همچنین عنوان کرد که دراستان گیلان هم دغدغه اصلی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی توجه و تمرکز بیشتر به بعد همگانی است تا علاقه مندان به این رشته از این طریق جذب شوند و از بین آنها در بخش ورزش قهرمانی پیشرفت داشته باشیم.

 مسئولان فدراسیون و کمیته ها،ورزشکاران و مربیان استان گیلان هم در این جلسه نقطه نظراتشان را مطرح کردند.
در پایان دکتر ناظمی ضمن تشکر از حاضرین در جلسه موضوعات مطرح شده را بسیار ارزشمند خواند و از کلیه روسای هیئت ها خواست تا مجموعه فدراسیون را در راه خدمت به ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی یاری کنند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی