جزئیات خبر

جلسه صفا احمدی و ناظمی در خصوص تعامل بیشتر با کانون جهانگردی
دیدار ناظمی و مسئولان کانون جهانگردی در روز های آینده

جلسه صفا احمدی و ناظمی در خصوص تعامل بیشتر با کانون جهانگردی

نماينده وزارت ورزش و جوانان در كارگروه شناسايى، حفظ و صيانت از وسایل نقليه تاريخى و رئیس کمیته کلاسیک با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با سرپرست فدراسیون دیدار کرد.

به گزارش مافیری، صفا احمدی رئیس کمیته خودروهای کلاسیک و نماينده وزارت ورزش و جوانان در كارگروه شناسايى، حفظ و صيانت از وسایل نقليه تاريخى صبح امروز با حضور در فدراسیون موتوسورای و اتومبیلرانی با سرپرست فدراسیون دیدار کرد.
در این جلسه صفا احمدی در خصوص فعالیت های انجام شده کمیته کلاسیک و برنامه های این کمیته توضیحاتی ارائه کرد و سپس به بیان ویژگی های تعامل هر چه بیشتر فدراسیون و کانون جهانگردی پرداخت.

دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون هم با تاکید بر تمایل هر چه بیشتر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خصوص افزایش همکاری و تعامل هر چه بیشتر و نزدیک تر با کانون جهانگردی، این رویکرد را برای رشته موتورسواری و اتومبیلرانی دانست و از صفا احمدی درخواست کرد تا تمام تلاش خود را برای تعامل و نزدیکی هر چه بیشتر این دو نهاد انجام دهد و در آینده نزدیک جلسه ای با حضور مدیران و مسئولان کانون جهانگردی و مسئولان فدراسیون ترتیب دهد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی