جزئیات خبر

جلسه دکترناظمی با امیرحسین نوروزی/ اکران خصوص فیلم موتورسیکلت با حضور وزیر ورزش و جوانان

جلسه دکترناظمی با امیرحسین نوروزی/ اکران خصوص فیلم موتورسیکلت با حضور وزیر ورزش و جوانان

نقش موثر ابعاد فرهنگی و هنری رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در جلسه ای با حضورمسئولان فدراسیون و کارگردان مستند"خاطرات موتورسیکلت" بررسی و مقرر شد اکران خصوصی این فیلم در روز های آینده با حضور ورزش و جوانان برگزار شود.

به گزارش مافیری، فیلم مستند خاطرات موتورسیکلت چندی پیش با حمایت خانه مستند و کارگردانی امیرحسین نوروزی در جشنواره سینما حقیقت اکران شد و مورد استقبال خوبی قرار گرفت. در همین راستا روز گذشته امیر حسین نوروزی کارگردان فیلم "خاطرات موتورسیکلت" با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
در جلسه ای که دکتر مهدی شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه و حمید احمدی نیا سرپرست کمیته ارتباطات و بازاریابی فدراسیون هم حضور داشتند، در خصوص فعالیت و توجه بیشتر فدراسیون از جنبه های فرهنگی وهنری این رشته و پرداختن به دغدغه های اجتماعی جامعه موتورسواری و اتومبیلرانی بحث و گفتگو شد.
همچنین دکتر ناظمی با اشاره به نقش موثر وزارت ورزش و جوانان در شور و نشاط اجتماعی در سطح جامعه و دغدغه اصلی شخص دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص حرکت در راستای فرهنگ سازی و ایجاد بستری برای کنترل، هدایت و تقویت انگیزه و انرژی جوانان خاطر نشان کرد در صورت امکان و انجام هماهنگی های لازم با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک طی مراسمی با حضور جمعی از اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی اکران خصوصی فیلم " خاطرات موتورسیکلت" را در یکی از سالن های مناسب برگزار خواهیم کرد.
ناظمی همچنین از دغدغه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خصوص ساخت مستند و فیلم های کوتاه در خصوص موضوعاتی چون فعالیت های بانوان در این حوزه و مسئله ساماندهی موتورسواران معیشتی توضیحاتی داد و امیرحسین نوروزی ضمن تشکر از نگاه ویژه فدراسیون به بحث فیلم مستند افزود: در روز های آینده  سوژه های ویژه ای که مربوط به این حوزه می شود و در جلسه مطرح شد را مورد بررسی قرار خواهم داد و امیدواری زیادی دارم که با این نگاه ویژه و حمایت ها و ارتباطات خوب فدراسیون مستند های بهتر و بیشتری در این حوزه ساخته شود.تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی