جزئیات خبر

نخستین نشست کمیته خیرین در هتل المپیک برگزار شد/ علی مشرفی به عنوان رئیس کمیته خیرین از سوی اعضای کمیته انتخاب شد/ استقبال اعضا از تشکیل کمیته

نخستین نشست کمیته خیرین در هتل المپیک برگزار شد/ علی مشرفی به عنوان رئیس کمیته خیرین از سوی اعضای کمیته انتخاب شد/ استقبال اعضا از تشکیل کمیته

نخستین نشست کمیته خیرین فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز در هتل المپیک با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش مافیری، ‌نخستین نشست کمیته خیرین فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون، شهزاد کیانی دبیر کل فدراسیون و جمعی از اعضای اصلی و مسئولان کمیته های فدراسیون در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه گزارش ویدئویی از فعالیت های چند ماه اخیر فدراسیون پخش شد و سپس دکتر ناظمی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به لزوم تشکیل این کمیته در فدراسیون اشاره کرد.
هر یک از حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. استقبال از تشکیل کمیته خیرین و پیگیری اقدامات توسط رئیس کمیته خیرین واقدامات عملی این کمیته از جمله مهمترین مواردی بود که اکثریت اعضا به بیان آن پرداختند.
همچنین مهندس کوشافر از اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده برای بازسازی و‌مجهز کردن پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی گزارشی ارائه کرد که مورد توجه حاضرین قرارگرفت.
بیان مشکلات این رشته ورزشی توسط سرهنگ موسوی نماینده راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ‌ از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.
در پایان این نشست علی مشرفی با اتفاق آرا به عنوان رئیس کمیته خیرین فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب و معرفی شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی