جزئیات خبر

آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افتتاح شد
با حضور علی نژاد و تقی زاده معاونان وزارت ورزش و جوانان و مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون

آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افتتاح شد

آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان، سرپرست فدراسیون و جمعی از مسئولان ورزشی و ورزشکاران فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی، مراسم افتتاحیه آکادمی بین المللی این فدراسیون صبح امروز پنجشنبه ۱۲ تیر ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران بر گزار شد.

در این مراسم که با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و جمشید تقی زاده معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان و دیگر مدیران و مسئولان ورزشی برگزار شد، آکادمی بین المللی فدراسیون توسط علی نژاد افتتاح و به بهره برداری رسید.

 این آکادمی برای اولین بار است که در کشور در رشته موتور سواری و اتومبیلرانی ایجاد شده و قرار است با توسعه ظرفیت های آموزشی و استفاده از مدرسان داخلی و خارجی به توسعه و پیشرفت این رشته در کشور کمک کند.

در حاشیه این برنامه، معاونین وزارت ورزش و جوانان به همراه مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون از امکانات و ظرفیت های این آکادمی دیدن کردند و همچنین موتورسواران و اتومبیلرانان فدراسیون در حضور معاونان وزارت و خانواده فدراسیون به هنرنمایی پرداختند.

لازم به ذکر است؛ تجهیز این آکادمی ماه گذشته با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و امروز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی