جزئیات خبر

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان: یکی از وظایف مهم فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی آموزش صحیح رانندگی عمومی است/

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان: یکی از وظایف مهم فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی آموزش صحیح رانندگی عمومی است/

مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم افتتاح اولین آکادمی بین المللی موتور سواری و اتومبیلرانی: یکی از وظایف مهم فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی آموزش صحیح رانندگی عمومی است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در درست رانندگی کردن و کاهش تلفات جاده‌ای می‌تواند نقش مهمی ایفا کند و یکی از وظایف مهم این فدراسیون آموزش صحیح رانندگی عمومی است.

به گزارش رابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مهدی علی نژاد در مراسم افتتاحیه آکادمی بین المللی موتور سواری و اتومبیل رانی با تبریک میلاد با سعادت امام هشتم شیعیان گفت: میلاد امام رضا (ع) روز بسیار خوب و مبارکی برای افتتاح این آکادمی مهم است و از امام رضا میخواهیم در این راه به ما کمک کند.

وی موضوع آموزش را مورد توجه قرار داد و افزود: هر کاری که برای آموزش انجام شود ارزشمند است و این آکادمی کار بسیار ارزشمندی در جهت توسعه و پیشرفت رشته اتومبیلرانی و موتورسواری است.

وی با بیان این که ایجاد زیرساخت‌ها و آکادمی ها کارهای ماندگاری است، تصریح کرد: ۱۱ سال پیش بنده آکادمی ووشو را راه اندازی کردم و امروز در آن فدراسیون نیستم ولی آن آکادمی به یادگار مانده و به توسعه رشته ووشو کمک می کند. این آکادمی هم به یادگار می‌ماند و زیرساخت ها هیچ وقت فراموش نمی شوند. کشورهای توسعه یافته هم به توسعه زیرساخت ها توجه کرده اند.

وی با بیان این که آقای ناظمی ایده های بسیار خوبی در این مدت کوتاه برای توسعه موتورسواری و اتومبیلرانی داشته است، اظهار داشت: ظرفیت این رشته بسیار فراتر از این است و ما باید در کنار صنایع خودروساز باشیم که هم از آنها کمک بگیریم و هم به آنها کمک کنیم.

علی نژاد ظرفیت علمی و فنی مهندسین ایرانی را مورد توجه قرار داد و افزود: مهندسین ایرانی می‌توانند با نگاه صنعتی به توسعه این رشته کمک کنند.

وی همچنین با اشاره به آمار بالای حوادث رانندگی در ایران، تصریح کرد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در درست رانندگی کردن و کاهش تلفات جاده‌ای می‌تواند نقش مهمی ایفا کند و یکی از وظایف مهم این فدراسیون آموزش صحیح رانندگی عمومی است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با بیان این که باید از همه این ظرفیت ها در حوزه قهرمانی هم بهره بگیریم، افزود:
 علاقه مندی به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی زیاد است که اگر درست ساماندهی شوند افق جدیدی در این رشته در کشور ایجاد می‌شود.

علی نژاد در پایان گفت: امیدوارم با حضور آقای ناظمی ظرفیت های مغفول مانده این رشته ها دیده و نقاط ضعف به نقاط قوت تبدیل شوند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی