جزئیات خبر

مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری فدراسیون و افتتاح پیت استاپ آرش با حضور رییس کمیته ملی المپیک و معاون وزیر ورزش و جوانان

مراسم کلنگ زنی ساختمان اداری فدراسیون و افتتاح پیت استاپ آرش با حضور رییس کمیته ملی المپیک و معاون وزیر ورزش و جوانان

مراسم افتتاح پیست استاپ پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی و کلنگ زنی ساختمان اداری، رفاهی و آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش، مسئولان فدراسیون و تعدادی از ورزشکاران رشته اتومبیلرانی برگزار شد.

به گزارش مافیری، سید رضا صالحی امیری در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: متاسفانه فشارهای سنگین اقتصادی جامعه را دچار استرس کرده و در این بین فدراسیون اتومبیلرانی می‌تواند آغازگر یک حرکت اجتماعی برای ایجاد نشاط در بین مردم باشد. باید زمینه حضور بانوان نیز در رشته‌های ورزشی از جمله  موتورسواری و اتومبیلرانی  مهیا باشد. آنها نیمی از جامعه هستند و اندازه نیمی از جامعه حق دارند.
دختران ما حق دارند در این مجموعه حضور فعال داشته باشند. آن‌ها نیمی از جامعه هستند و به اندازه سهمشان حق دارند. زمینه حضور زنان در این رشته بیش از مردان مهیاست و دختران ما در هر رشته‌ای که حاضر شدند به ورزش ما اعتبار بخشیدند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی