جزئیات خبر

خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها: نظر وزیر ورزش و جوانان این بود که شخصی با کفایت و داری شایستگی، سرپرست فدراسیون شود/ به سرپرستی آقای کیانی نگاهی مثبت داریم/ از زحمات و اقدامات گسترده آقای ناظمی تشکر می کنیم/ از همین امروز پروسه بررسی صلاحیت ها آغاز می شود

خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها: نظر وزیر ورزش و جوانان این بود که شخصی با کفایت و داری شایستگی، سرپرست فدراسیون شود/ به سرپرستی آقای کیانی نگاهی مثبت داریم/ از زحمات و اقدامات گسترده آقای ناظمی تشکر می کنیم/ از همین امروز پروسه بررسی صلاحیت ها آغاز می شود

علیرضا خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در جلسه معارفه سرپرست جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: 30 سال است که آقای کیانی را می شناسم و به سرپرستی ایشان نگاهی مثبت داریم، دکتر سلطانی فر تاکید داشتند شخص دیگری از این مجموعه که کفایت و شایستگی لازم را داشته باشد تا زمان برگزاری انتخابات، عهده دار این سمت باشد تا انتخابات در محیطی آرام، سالم و به دور از حاشیه برگزار شود.

به گزارش مافیری، علیرضا خسروی، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: ما سال های زیادی از حضور دکتر ناظمی در وزارت خانه استفاده کردیم. ایشان یکی از سرمایه های خوب ورزش هستند، همچنین ۳۰ سال پیش با آقای کیانی همکلاس بودیم و از آن دوران ایشان را می شناسم، مشخص است که آقای ناظمی در این مدت عملکرد مثبتی داشتند. در این بین به بخش کوچکی از اقدامات مثبت فدراسیون در دوران سرپرستی شما اشاره شد اما حقیقت امر خیلی گسترده تر از این است.
وی افزود: از همین امروز استارت پروسه بررسی صلاحیت های کاندیداهای ریاست فدراسیون زده خواهد شد و اسامی، بلافاصله برای استعلامات ارسال خواهند شد و هر چه سریع تر انتخابات را برگزار خواهیم کرد؛ چرا که حیف است این اقدامات مثبت، درون دست انداز هایی بیفتند که شایسته این فدراسیون نیست.
خسروی تاکید کرد: علیرغم اینکه قانونی مبنی بر منع حضور سرپرست فدراسیون برای شرکت در انتخابات وجود ندارد و این موضوع صرفا یک عرف می باشد، اما وزیر ورزش و جوانان تاکید داشتند که شخص دیگری از این مجموعه که کفایت و شایستگی لازم را داشته باشد تا زمان برگزاری انتخابات، عهده دار این سمت باشند تا انتخابات در محیطی آرام، سالم و به دور از حاشیه برگزار شود.
وی اظهار داشت: این فدراسیون دارای پتانسیل های ویژه ای است؛ چرا که هر کسی که گواهینامه دارد و رانندگی می کند به نوعی با این رشته و فدراسیون در تعامل است. وقتی متوجه شدم در گذشته، یک هیات استانی تنها 2 میلیون تومان بودجه دریافت می کرده، به شدت متاثر شدم. این بودجه به نسبت فعالیت های اخیر فدراسیون واقعاً مناسب نیست. هر چند با اصولی شدن بازاریابی ورزشی در این فدراسیون، امیدوار هستیم در آینده شاهد اتفاق های خوبی باشیم.
خسروی در پایان گفت: از زحمات آقای ناظمی در طی دوران سرپرستی شان تشکر می کنم و امیدوارم آقای کیانی در دوران سرپرستی خود بتوانند فدراسیون را تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون، در همین راستا و مسیر پیش ببرند که با شایستگی و کفایتی که از ایشان می شناسم، بسیار به این امر امید دارم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی