جزئیات خبر

دکتر ناظمی: در این هفت ماه یک روز هم بیکار ننشستم/ بیش از 200 ساعت جلسه چهره به چهره با اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی داشتم/ هنوز هم می گویم این رشته یک الماس تراش نخورده است
در جلسه تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

دکتر ناظمی: در این هفت ماه یک روز هم بیکار ننشستم/ بیش از 200 ساعت جلسه چهره به چهره با اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی داشتم/ هنوز هم می گویم این رشته یک الماس تراش نخورده است

ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش مافیری، در جلسه تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مازیار ناظمی که پس از ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون استعفای خود را تقدیم وزارت ورزش و جوانان کرده بود، ضمن تشکر از همه اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی و مسئولین ورزشی کشور اظهار داشت: این خانواده ارزشمندی است که ۵۰ میلیون مخاطب دارد و برخی کم لطفی ها باعث شده که مورد بی توجهی قرار گیرد. رشته ای هست که بخش مهمی از صنعت است، از روز اول دست به کار شدیم و حتی یک‌روز را هدر ندادیم و بیکار نبودیم. تا جای ممکن سعی کردم باری بر روی دوش فدراسیون نداشته باشم و تا جای ممکن کمک کنم.
نزدیک به ۲۰۰ ساعت جلسات چهره به چهره با اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی داشتم و سعی کردم تا حد امکان پای درد و دل این خانواده محترم بنشینم. 
ناظمی با ارائه خلاصه گزارشی از عملکرد در هفت ماه سرپرستی فدراسیون افزود: با حمایت دکتر صالحی امیری جایگاهی در موزه ملی ورزش برای رشته موتورسواری و اتومبیلرانی گرفتیم. بعد از آن به سراغ آموزش و راه اندازی آکادمی رفتیم و با حداقل هزینه مجموعه آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی در تهران و شهرستان ها افتتاح کریم و چرخ آموزش این رشته با سرعت بیشتر چرخید و 14 آکادمی آموزشی در سراسر ایران راه اندازی کردیم، به دنبال توسعه زیر ساخت ها با حمایت وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگه داری اماکن ورزشی  ۱۰۰۰ متر زمین برای ساختمان اداری گرفتیم و کلنگ این مجموعه را با حضور دکتر صالحی امیری و دکتر علی نژاد زدیم. و سپس ۱۷۰۰ متر زمین به پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی اضافه کردیم و با کمک مجموعه خیرین که تشکیل داده بودیم مجموعه آرش را در مدت کوتاهی با تلاش همکارانمان در فدراسیون ساختیم و به بهره برداری رساندیم. در سفر هایی که به شهرستان ها رفتم با مدیران کل تربیت بدنی دیدار کردم و سعی کردم مشکلات هیات ها را تا جای ممکن حل کنم و باری از دوش شان بردارم و با مساعدت وزیر ورزش و جوانان ده پیست را در ده شهرستان راه اندازی کردیم و‌ پیگیری کردیم که در اختیار هیات ها بگذارند و در یکی از بهترین اقدامات درب پیست ها را تحت عنوان ترک دی به روی مردم باز کردیم تا بتوانیم بیش از پیش در این شرایط به افزایش نشاط اجتماعی و تخلیه هیجان جوانان کمک کنیم.
ناظمی در پایان گفت: همه این ها مال این فدراسیون است، برای این خانواده است. من در مدت این هفت ماه تمام سعی خود را کردم که بتوانم اقدامات موثری در راستای توسعه و رشد این رشته ورزشی انجام دهم و از روز اول گفتم، هنوز هم می گویم این رشته یک الماس تراش نخورده است.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی