جزئیات خبر

توسلی کیا: افزایش سهم هیئت های استانی از درآمد کلاس های آموزشی باعث پیشرفت در استانها می شود

توسلی کیا: افزایش سهم هیئت های استانی از درآمد کلاس های آموزشی باعث پیشرفت در استانها می شود

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سیستان و بلوچستان: استفاده از درآمد حاصل از برگزاری دوره های آموزشی در استان ها منبع درآمد خوبی برای هیات های استانی است.

محمد توسلی کیا رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سیستان و بلوچستان در خصوص افزایش درآمد هیات های استانی از برگزاری دوره های آموزشی اظهار داشت: با برگزاری دوره های آموزشی در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و در حال حاضر در بوشهر شاهد استقبال خوبی از سوی علاقه مندان بودیم، همچنین افزایش سهم هیئت های استانی از درآمد کلاس های آموزشی باعث پیشرفت رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در استانها می شود، این اتفاق یک منبع درآمد خوبی برای هیئت استانی است و باعث افزایش ورودی و ارتقا سطح دانش مربیان و داوران در استان ها می شود.
در مجموع کار مثبت و خوبی است ، در گذشته بودجه های محدودی برای هیئت های استانی در نظر گرفته می شد، اما با برگزاری این دوره های آموزشی بودجه خوبی به حساب هیئت ها واریز می شود.

 

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی