جزئیات خبر

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان مشخص شد
با حضور اعضای مجمع انتخاباتی استان:

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان مشخص شد

با حضور اعضای مجمع انتخاباتی استان:

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان مشخص شد

محمد توسلی کیا با کسب 13 رای از 13 رای ماخوذه، به مدت 4 سال بعنوان رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان انتخاب و منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان، روز /پنج شنبه/ هفتم تیرماه، مجمع انتخاباتی هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان با حضور صیدانلو رئیس فدارسیون، دکتر طاهری رئیس کمیسیون پزشکی، امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، معاونت توسعه امور ورزش، مسئول حراست ،روابط عمومی اداره کل و دیگر اعضای مجمع در سالن اجتماعات 17 شهریور زاهدان برگزار گردید.
رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی با اشاره به تاثیر گذاری و اهمیت ورزش در بین مردم، اظهار داشت: با توجه به تجربه 33 ساله مدیریت ورزشی در کشور اعتقاد دارم، اثر گذاری و اهمیت ورزش در بین مردم جایگاه خاصی داشته و شاهد هستیم با موفقیت تیم های ورزشی در میادین بین المللی چه شور و نشاطی در بین اقشار جامعه ایجاد می شود.
محمود صیدانلو با اشاره به استقبال بسیار خوب جوانان از این رشته ها، افزود: سطح استقبال عموم مردم از مسابقات موتور سواری و اتومبیلرانی در سراسر کشور بسیار بالاست، بطوریکه در اکثر رویدادها بالغ بر 20 هزار تماشاگر حضور پیدا می کنند که نشان دهنده مقبولیت این رشته ها نزد جوانان نسبت به سایر ورزش ها است. و با کمک ادارات کل ورزش و جوانان کشور تلاش می کنیم این ظرفیت بسیار ارزشمند که نسل آینده هستند را باور کرده و به خواسته های آنها احترام بگذاریم تا جوانان شاداب و پر انرژی داشته باشیم.
وی در خصوص انتظار از مسئولان و متولیان امر ورزش، خاطر نشان کرد: وزارت ورزش و جوانان تا کنون کمک بسیاری به ما کردند، ولی انتظار داریم شخص مقام عالی وزارت و مدیران کل استانها، حمایت های بیشتری از این رشته داشته باشند، چرا که از هزاران پروژه ورزشی در کشور، حتی یک پروژه هم به فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی اختصاص نداشته است.
رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ظرفیت های سیستان و بلوچستان در این رشته را ایداه ال خواند و گفت: نگاه و رویکرد جدید سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، نسبت به رشته های موتور سواری و اتومبیلرانی، باعث پیشرفت قابل توجه این رشته در سیستان و بلوچستان شده است.
محمود صیدانلو در ادامه افزود: با کمک اداره کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین دولتی، در آینده نزدیک شاهد توسعه زیر ساخت های ورزشی این رشته در بحث ساختن پیست های موتور سواری و اتومبیلرانی خواهیم بود.
وی در پایان از افزایش و تخصیص اعتبارات لازم به هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان خبر داد و افزود: در آینده نزدیک تیم سیستان و بلوچستان به مسابقات برون مرزی موتور کراس اعزام خواهند شد و فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی مساعدت های لازم جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این رشته انجام خواهد داد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در این مجمع انتخاباتی گفت: هیات موتور سواری و اتومبیلرانی با تلاش و برنامه ریزی هدفمند توانسته است رشد و پیشرفت خوبی در سطح کشور داشته باشد. که می توان به عناوین ارزشمند رشته آفرود در رقابت های مختلف اشاره کرد.
محمود رضا امیاری در ادامه افزود: رشته موتور سواری و اتومبیلرانی در میان جوانان استان از هیجان خاصی برخوردار است و باید برای شکوفایی استعدادهای این رشته در سیستان و بلوچستان، زیر ساخت های لازم فراهم شود.
وی در پایان با اشاره به افتتاح پروژه های ورزشی استان دردهه فجر امسال، افزود: توجه دکتر سلطانی فر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به استان سیستان و بلوچستان باعث اتفاقات خوبی در استان شده است و همچنین در بخش زیر ساخت های ورزشی و تکمیل پروژه های نیمه تمام، انقلابی در حال شکل گرفتن است.
در انتخابات این مجمع محمد توسلی کیا با کسب 13 رای از 13 رای ماخوذه، به مدت 4 سال بعنوان رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان از سوی اعضا مجمع انتخاب شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی