جزئیات خبر

صیدانلو: پایتخت ایران میزبان رالی بین المللی خاورمیانه
جلسه هماهنگی رالی بین المللی خاورمیانه برگزار شد:

صیدانلو: پایتخت ایران میزبان رالی بین المللی خاورمیانه

جلسه هماهنگی رالی بین المللی خاورمیانه برگزار شد:

صیدانلو: پایتخت ایران میزبان رالی بین المللی خاورمیانه

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی رالی بین المللی خاورمیانه با حضور محمود صیدانلو، رئیس، کیانی دبیر فدراسیون، نمایندگان مجموعه فرهنگی-ورزشی سرزمین ایرانیان و هیات استان تهران و سایر اعضای ستادی، روز سه شنبه 29 خرداد ماه در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در ابتدای جلسه سینا سعیدی، رئیس کمیته رالی، ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده، به طرح نیازها و موارد پیش رو جهت برگزاری این رویداد در شهریور ماه پرداخت و از حضور نماینده فدراسیون آسیایی طی هفته های آتی جهت بررسی نهایی امور مربوطه سخن گفت.
در این جلسه محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، ضمن تاکید بر حسن انجام امور برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد، گفت: تجربیات خوبی طی دو دوره گذشته از رالی خاورمیانه کسب کرده ایم و توانستیم وجهه خوبی در منطقه و حتی در نظر مسئولین FIA در نحوه برگزاری رویدادهای بین المللی از خود به جایی بگذاریم؛ وی بیان کرد: در جلسه مشترک با ژان تاد رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی که هفته گذشته در فیلیپین برگزار شد، بحث های زیادی در مورد رالی خاورمیانه به میان آمد و نکات مثبت و منفی این رالی مطرح شد و ژان تاد نسبت به این موضوع دستورات ویژه ای صادر و از نحوه میزبانی این رالی در ایران ابراز رضایت کرد.
صیدانلو در خصوص تغییر میزبانی رالی خاورمیانه از شیراز به تهران بیان داشت: قبلاً اعلام کرده ایم پایتخت ایران میزبان رالی بین المللی خاورمیانه در سال 97 خواهد بود و هیچ نگرانی در مورد تغییر محل میزبانی این رالی از شیراز به تهران نخواهیم داشت زیرا از لحاظ تامین زیر ساخت ها، تامین منابع انسانی، تعامل با ارگان ها و بسیاری دیگر از امور، جلوتر از گذشته ایم.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، ضمن تشکر ویژه از مدیریت مجموعه فرهنگی ورزشی سرزمین ایرانیان و عوامل آن به تعامل بسیار خوب با این مجموعه به عنوان نقطه شروع رالی تهران اشاره کرد و از حمایت این بخش خصوصی در انجام امور زیرساختی، فنی و تشریفات خبر داد.
در ادامه جلسه نمایندگان مجموعه سرزمین ایرانیان به معرفی امکانات فراهم شده و موجود برای برگزاری این رویداد پرداختند و ضمن دعوت به بازدید مجدد مسئولین فدراسیون و برگزاری در خصوص اقدامات انجام شده، حمایت همه جانبه خود را اعلام کردند.
همچنین همتیان رئیس هیات استان تهران نیز پس از ارایه گزارشی از اقدامات مربوط به هیات تهران، از برگزاری جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران طی هفته آینده خبر داد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی