جزئیات خبر

ژان تاد : نگاه ویژه ای به ایران در خاورمیانه داریم
حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران در کنفرانس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی فیلیپین

ژان تاد : نگاه ویژه ای به ایران در خاورمیانه داریم

حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران در کنفرانس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی فیلیپین

ژان تاد : نگاه ویژه ای به ایران در خاورمیانه داریم

ششمین کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی طی روزهای 14 الی 16 خرداد در شهر مانیل کشور فیلیپین با حضور نمایندگان بیش از 90 کشور جهان از جمله محمود صیدانلو رئیس فدراسیون کشورمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در روز نخست این اجلاس ، ژان تاد رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در حضور نمایندگان کشورهای مختلف و اعضای کمیسیون های FIA با تاکید بر اهمیت برگزاری این اجلاس که برای اولین بار در قاره آسیا برگزار می شود، ابراز امیدواری کرد تا ورزشهای موتوری در قاره کهن همپای سایر نقاط جهان با استقبال مواجه شود. ژان تاد از تلاش برای جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به این رشته خبرداد و اولویت برنامه های فدراسیون جهانی را تمرکز روی افزایش مهارت رانندگی بین جوانان ، افزایش ایمنی خودرو و ماشین دانست . 
در طول این اجلاس سه روزه همچنین کارگاه های آموزشی مختلفی نیز برگزار شد که گروه اعزامی کشورمان در کارگاه ویژه کمک هزینه های تخصصی FIA شرکت نمود. در این کارگاه شیوه های تهیه و تدوین طرح های اثرگذار و زیربنایی گسترش این رشته در کشورهای مختلف آموزش داده شد تا برای برررسی توسط هیئت مشورتی فدراسیون جهانی به منظور تخصیص اعتبارات کمک آموزشی تصویب شود. 
در این کنفرانس جهانی ، نمایندگان کشورهای سراسر جهان در خلال نشست ها و کمیسیون های مختلف جلسات دوجانبه و چند جانبه ای داشتند . همچنین تولید کنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات نوین مرتبط با حوزه خودرو و اتومبیلرانی نیز در طول سه روز با برگزاری نمایشگاه جانبی در محل برگزاری کنفرانس به معرفی محصولات خود پرداختند.

ژان تاد : بیشتر از قبل از شما حمایت می کنیم
در دومین روز از کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ، محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی کشورما با ژان تاد رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی دیدار و گفتگو کرد. 
در این نشست دو جانبه ، ابتدا محمود صیدانلو با ارائه گزارشی مبسوط از فعالیت های ورزشهای موتوری در ایران، به تشریح برنامه های پیش رو و همچنین موانع مرتبط با قوانین و مقررات جهانی پرداخت و از ضرورت نگاه ویژه فدراسیون جهانی اتومبیلرانی صحبت کرد. وی با اشاره به اهتمام فدراسیون اتومبیلرانی کشورمان و همچنین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از برنامه های فدراسیون برای جذب حداکثری جوانان و نوجوانان ایرانی به این رشته خبر داد. 
محمود صیدانلو در ادامه به میزبانی ایران از رالی مرک در سال گذشته اشاره کرد، وی گفت سال گذشته هزینه های زیادی برای یرگزاری این رویداد شد اما تعداد کم شرکت کنندگان در این رویداد هیچ درآمدی برای فدراسیون ایران نداشت، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از ژان تاد خواست با برنامه ریزی بهتر فدراسیون جهانی برای ارتقائ کیفیت این رویداد در منطقه خاورمیانه ،مخصوصاً ایران قدم های موثرتری برداشته شود.
ژان تاد رئیس فدراسیون جهانی هم در این نشست صمیمی ابتدا از تلاشهای فدراسیون ایران در جهات حفظ و گسترش این رشته تشکر کرد وی سپس به بررسی موانع پیش روی فدراسیون کشورمان پرداخت و از نگاه ویژه فدراسیون متبوعش به موضوع ایران برای حل برخی مشکلات مرتبط با کمک هزینه های آموزشی اشاره کرد . او در این گفتگو صراحتا اعلام کرد که همیشه نگاه ویژه ای به ایران در منطقه خاورمیانه داشته است و از این پس با توجه به تلاشهای جنابعالی و همکارانتان و شروع فعالیت های بین المللی اتومبیلرانی ایران در سال گذشته از جمله اعزام تیم های کارتینگ و دریفت به مسابقات جهانی و مسابقات چند جانبه بین المللی مانند درگ ارمنستان، بیشتر و قوی تر از ایران حمایت خواهیم کرد. 


ملاقات با هانی شعبان و مدیر مالی FIA :

در حاشیه برگزاری کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ، محمود صیدانلو با هانی شعبان مدیر آموزشی منطقه ای خاورمیانه و همچنین خانم کیت رابسون مدیر واحد تخصیص کمک های مالی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی هم تشکیل جلسه داد. 
در این جلسه هانی شعبان ضمن تمجید از اهتمام فدراسیون ایران در برگزاری رالی خاورمیانه و همچنین امر آموزش و تخصیص هزینه های کمک آموزشی در طول سالهای اخیر، بر لزوم تغییر شیوه های ارائه این کمک های آموزشی مبتنی بر اولویت های سخت افزاری پیش رو تاکید کرد که با موافقت فدراسیون رئیس کشورمان مواجه شد. 
همچنین در این نشست محمود صیدانلو بر لزوم درک نیازهای روز در جهت گسترش این رشته در کشورمان اشاره کرد و ضمن مقایسه عملکرد مالی فدراسیون کشورمان در برابر کمک های مالی فدراسیون جهانی در حوزه آموزش ، آن را غیر قابل مقایسه خواند و تاکید کرد فدراسیون کشورمان بیش از اینکه نیازمند کمک نقدی در حوزه آموزش باشد به درک و توجه بیشتر مدیران این بخش از شرایط و مشکلات پیش رو در امر آموزش نیازمند است .
در ادامه خانم رابسون با تایید صحبتهای محمود صیدانلو از عزم کمیسون تخصیص کمک های مالی برای ایجاد تغییرات در شیوه های اختصاص این بودجه و مشورت با متخصصین فدراسیون جهانی برای تجهیز سخت افزاری پیست ها در ایران خبر داد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی