جزئیات خبر

تور چهار روزه طبیعتگردی و طرح پاکسازی محیط زیست برگزار شد
با حضور خودروهای دودیفرانسیل و آفرود استان البرز

تور چهار روزه طبیعتگردی و طرح پاکسازی محیط زیست برگزار شد

در راستاي أرج نهادن به زمين و استفاده از جاذبه هاي طبيعي و احترام به محيط زيست ، تور چهار روزه طبيعت گردي و آشتي با طبيعت برگزار شد .  
به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز، اين تور چهار روزه از ابتدای شهریور ماه جاری از روستاي سوهان شهرستان طالقان آغاز و در مسير الموت-گذرگاه بيجه بن-ورودي سلمبار-سه هزار و دوهزار ادامه داشت. 
 برپايي كمپينگ و اقامت شبانه در جنگل، اجراي طرح پاكسازي طبيعت  توسط شركت كنندگان از برنامه هاي اين تور تفريحي - فرهنگي بود. 
 شركت كنندگان با عبور و  اقامت از شهرستان كلاردشت،جنگل چمن ،جاده چالوس ،گردنه كندوان ،آزادبر ،گردنه عسلك ،گراپ ،گته ده و بازگشت به سوهان تور چهار روزه خود را به پايان رساندند.
درويشي رييس هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز و رييس كميته تورينگ و سافاري كشور مراتب قدرداني و تشكر خود را از مسئولین کمیته دوديفرانسيل هيات موتورسواري و اتومبيلراني استان البرز، به پاس اجراي اين تور  كه بي شك نقش بسزايي در  ترويج فرهنگ طبيعتگردي و آشتي با طبيعت خواهد داشت ابراز داشتند.
اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی