جزئیات خبر

 اولین پیست موتور اندورو در همدان افتتاح شد
با حضور مسئولین استانی و فدراسیون :

اولین پیست موتور اندورو در همدان افتتاح شد

اولین پیست موتور اندورو کشور با تلاش و همکاری بی شائبه این هیئت و اعضا کمیته موتورسواری استان در مجموعه ورزشی شهید مفتح همدان ساخته شد و به تائید فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران رسید.

این پیست اولین و مجهزترین پیست سوپر اندورو ​استاندارد کشور با مساحت 16 هزار متر و ا کیلومتر طول می باشد ، کلیه موانع این پیست مطابق با استانداردهای  جهانی بوده و آمادگی لازم جهت برگزاری کلیه مسابقات کشوری  و بین المللی را دارا است .

در تاریخ 23 شهریور 97 این پیست با حضور شهزاد کیانی دبیر فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی ،رسول  منعم رئیس اداره ورزش و جوانان استان و جهانیان رئیس هیئت همدان افتتاح و دومین راند مسابقات موتور اندورو قهرمانی کشور در این تاریخ به میزبانی همدان برگزار شد.

در همین راستا طی مراسمی روز یکشنیه  8 مهرماه  جهانیان رئیس هیئت همدان از منعم رئیس اداره ورزش ،کشکولی مسئول حراست و فکری رئیس راهنمایی و رانندگی استان در خصوص اجرای مسابقات موتور اندورو تقدیر و تشکر کرد.

 

 

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی