جزئیات خبر

همزمان با نشست اعضاء وابسته سازمان جهانی جهانگردی در شهر همدان
رژه خودروهای کلاسیک و دودیفرانسیل

همزمان با نشست اعضاء وابسته سازمان جهانی جهانگردی در شهر همدان

 با توجه به انتخاب شهر همدان به  عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی سال 2018 و برگزاری چهلمین نشست اعضاء وابسته سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد در این شهر، روز دوشنبه مورخ 1397/08/21 پایتخت تاریخی ایران، در یک روز بارانی میزبان رژه با شکوه اتومبیلرانان خودروهای کلاسیک و دودیفرانسیل بود.

مراسم استارت کارناوال خودروهای کلاسیک و دو دیفرانسیل  ساعت 14:00 با حضور آقایان مهندس افشاری؛ مدیرعامل و رئیس محترم هیأت مدیره کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ، درویشی؛ مدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون، اسلامی؛ مدیر امور گردشگری و صنایع دستی کانون، یارمحمدی؛ رئیس اداره اتومبیلرانی کانون و علمدار؛ مسئول امور بین الملل کانون و جهانیان؛ رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان همدان در میدان باباطاهر برگزار شد. بیست خودرو کلاسیک و پنجاه خودرو دودیفرانسیل در مسیر میدان امام زاده، میدان مدرس، چهار راه پژوهش، میدان شریعتی، میدان امامزاده عبداله، میدان باباطاهر، فلکه عین القضات، فلکه هگمتانه، پیاده راه اکباتان، میدان امام، پیاده راه بوعلی، میدان بوعلی، میدان جهاد، میدان بعثت، بلوار بعثت، میدان پژوهش، میدان قائم، حرکت و در  تپه عباس آباد به کار خود پایان دادند.

درویشی، مدیر حوزه اتومبیلرانی و امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر ویژه از زحمات جهانیان، رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان همدان و اعضاء این هیأت بیان داشتند: " با توجه به برگزاری چندباره رژه خودروهای کلاسیک و استقبال بی نظیر مردم از این رویداد، امروز هم در همدان با همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و همکاری هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان های همدان و البرز این رژه بی نظیر برگزار شد. قطعاً یکی از ابعاد قابل توسعه و پیشرفت در مقوله گردشگری ، گردشگری ورزشی است که اتومبیلرانی به عنوان ورزشی مفرح و پرهیجان می تواند نقش به سزایی در توسعه این صنعت داشته باشد. "

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی