جزئیات خبر

گزارش هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان ایلام در کمک به سیل زدگان اخیر

گزارش هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان ایلام در کمک به سیل زدگان اخیر

هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان ایلام در گزارشی به فدراسیون ، عملکرد اعضای خود در ماموریت های محوله به سیل زدگان اخیر و همچنین کمک های دیگر و همکاری با هلال احمر جمهوری اسلامی را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، هیات استان ایلام در گزارش خود آورده است : در ایام نوروز که باران شدید باعث ایجاد و راه اندازی سیل و تخریب گسترده در منطقه ایلام و لرستان شد ، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان با تمام توان خود و دستور ریاست هیات به کمک سیل زدگان شتافت . آفرودکاران استان با 12 خودرو و 24 نفر عضو با تمام تجهیزات در اختیار در جاده های صعب العبور راهی روستاها شده و اقلام مورد نیاز جمع آوری شده را به دست هموطنان گرفتار در سیل رساندند .

بر اساس گزارش ارسالی به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی هزینه های کمکی هیات ایلام که نزدیک به 180 میلیون ریال بوده از بودجه شخصی ایوب جعفری رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی پرداخت شده است . در پایان این گزارش آمده است از سوی هیات به هلال احمر استان اعلام شده است که در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه آنان آمادگی لازم را جهت همه گونه همکاری در مواقع لزوم دارند.    


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی