جزئیات خبر

هدف‌گذاری هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان برای برپای مسابقات بین‌المللی و تکمیل زیرساخت‌ها
سرپرست جدید هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد:

هدف‌گذاری هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان برای برپای مسابقات بین‌المللی و تکمیل زیرساخت‌ها

 

 سرپرست جدید هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان از برگزاری مسابقات بین‌المللی و نگاه متوازن به توسعه این ورزش در همه شهرستان‌ها و همچنین تکمیل زیرساخت ها به‌عنوان بخشی از برنامه‌های خود در هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان نام برد.

جواد عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، اظهار کرد: استان سمنان یکی از استان‌هایی است که از ظرفیت بالقوه بالایی در موتورسواری و اتومبیل‌رانی برخوردار است.

وی از سمنان به عنوان یک استان غنی در نیروی انسانی کارآمد نام برد و افزود: استان سمنان هم از حیث برخورداری از جوانان علاقمند و هم از حیث ورزشکاران توانمند از غنای بسیار خوبی برخوردار است و لذا باید از ظرفیت این جوانان علاقه‌مند و ورزشکاران که مهمترین سرمایه هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی بهره گرفت.

عسگری از برنامه‌ریزی و تلاش برای تکمیل زیرساخت‌های این ورزش در استان خبر داد و گفت: هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان، تکمیل و توسعه زیرساخت‌های این ورزش را به عنوان یکی از اهداف خود هدف‌گذاری کرده است.

سرپرست جدید هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از شهرستان‌های استان و از جمله سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار دارای پیست هستند خاطرنشان کرد: پیست یکی از مهمترین زیرساخت‌های این ورزش است و توسعه موتورسواری و اتومبیل‌رانی بدون پیست عملا امکان‌پذیر نیست. ضمن اینکه تلاش می‌کنیم که استان سمنان به عنوان استان پایلوت اجرای برخی طرح‌های ملی مطرح شود و همزمان می‌کوشیم که میزبان برخی مسابقات در این رشته باشیم تا موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان بیش از پیش معرفی شود.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص اقبال سرمایه‌گذاران به این ورزش در استان خاطرنشان کرد: ما با اجرای برنامه‌هایی که بازگشت سرمایه را برای سرمایه‌گذاران نیز به همراه داشته باشد می‌کوشیم که پای سرمایه‌گذاران و اسپانسرهای مالی بیشتری به این ورزش را به استان باز کنیم چرا که معتقدیم رشد و توسعه ورزش حرفه‌ای بدون جذب سرمایه‌گذار و بخش خصوصی امکان‌پذیر نیست.

وی با بیان اینکه موتورسواری و اتومبیل‌رانی از جمله ورزش‌هایی هستند که افراد خاصی به آن روی می‌آورند اضافه کرد: اتومبیل‌رانی یک ورزش پرطرفدار است که در استان نیز طرفداران زیادی دارد لذا باید استعدادهای استان را در این رشته‌ها شناسایی کنیم.

سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان با بیان اینکه خیلی از استان‌ها در این رشته‌ها از ما جلو هستند، گفت: موتورسواری و اتومبیل‌رانی در استان‌های بزرگ و خصوصا کلان‌شهرها رشد قابل توجهی داشته و لذا ما به دنبال این هستیم که با الگوبرداری از کلان‌شهرهای موفق زمینه را برای رشد و ارتقاء جایگاه موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان فراهم کنیم.

وی بر ضرورت توجه به شهرستان‌های استان تاکید و تصریح کرد: خوشبختانه در همه شهرستان‌ها از استعدادهای خوبی برخورداریم و سعی می‌کنیم با یک برنامه‌ریزی جامع به همه این شهرستان‌ها توجه کنیم.

به گزارش ایسنا، جواد عسگری طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران به عنوان سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان منصوب شد. وی تجربه ریاست هیئت بدنسازی و پرورش اندام گرمسار را نیز در کارنامه خود دارد.


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی