جزئیات خبر

نخستین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا شش ماه آینده  راه اندازی می شود.

نخستین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا شش ماه آینده راه اندازی می شود.

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: نخستین پیست اتومبیلرانی غرب کشور تا شش ماه آینده  راه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی هیات استان کرمانشاه ، محمد جواد کرانی با بیان اینکه احداث این پیست واقعه بزرگی برای استان کرمانشاه محسوب می شود گفت:این پیست در نوع خود بی نظیر است و تمام استاندارهای بین المللی در آن رعایت شده است.
کرانی بیان کرد:این پیست چند منظوره برای  رشته های موتور سواری کارتینگ درگ و اسلالوم و ریس در مساحت 4 هکتار احداث می شود.
وی افزود:در نشستی که با استاندار محترم کرمانشاه داشتیم اعتبار لازم برای این پیست به مبلغ  بیش از 20میلیارد ریال اختصاص یافت.
وی ضمن قدر دانی از استاندار کرمانشاه گفت:مهندس بازوند توجه ویژه ای به بحث ورزش جوانان دارند و این نوید اتفاقات خوبی برای پیشرفت ورزش کرمانشاه است.
کرانی گفت:با راه اندازی این پیست آمادگی میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی را داریم.
رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت:از مهندس صابر رحیمی رییس اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه به عنوان حامی این رشته ورزشی تقدیر شد همچنین زمین دهکده المپیک نیز از طرف ایشان برای راه اندازی پیست در اختیار هیات قرار گرفت.

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی