جزئیات خبر

قهرمانان آخرین راند مسابقات درگ استان اصفهان اعلام شدند.
نهایت سرعت در اصفهان

قهرمانان آخرین راند مسابقات درگ استان اصفهان اعلام شدند.


به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان؛ احمد بازوبندی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان اظهار کرد: اولین راند مسابقات اتومبیلرانی درگ، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام رمضان، روز جمعه 27 اردیبهشت ماه با حضور 70 قهرمان برجسته استان برگزار شد.
وی با اشاره برپایی این دوره از مسابقات  زیر نظر کمیته اتومبیلرانی این هیئت افزود: این رویداد با استقبال مردم ورزش دوست اصفهان، در محل پیست نقش جهان همراه بود.  در بین برگزاری کلاس‌های مختلف مسابقات، حرکات  حرکات نمایشی موتور سیکلت سنگین توسط اصغر مکتوبیان جلوه خاصی به مسابقات بخشید.

🔴برگزاری مسابقات در 10 کلاس اتومبیلرانی

ایمان زیرک مسئول کمیته اتومبیلرانی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: در این رقابت شرکت کنندگان در ۱۰کلاس پراید اختصاصی، پژو ۲۰۶ اختصاصی، پژو۴۰۵ اختصاصی، ریس استریت، ۲۰۶ استاندارد، ۱۶ سوپاپ، ۸ سوپاپ، جی تی و آزادبه رقابت پرداختند. هدف از برگزاری این مسابقه تشکیل کلاس‌های مقدماتی، جذب استعدادهای جدید، پرورش و آماده سازی آنها و در نهایت بالا نگهداشتن سطح کیفی قهرمانان کشوری استان اصفهان ،  جهت اعزام به مسابقات کشوری است.

وی افزود: پیش از مسابقات، تست فنی توسط کمیته فنی و زمان گیری توسط کمیته داروران انجام شد.
مسئول کمیته اتومبیلرانی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه گفت: این مسابقه از ساعت 9:30 صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، اتومبیلرانان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند.
وی اذعان داشت: خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند.
زیرک با تجلیل از کمیته داوری و کمیته فنی مسابقات، گفت: تیزبینی و درایت داوران در این مسابقات حساس باعث شده، شرکت کنندگان با کمترین خطا و اعتراض مسابقه را پایان دهند و این درایت موجب به حذف تقلب فنی می شود.

گفتنی است رتبه اول کلاس ۲۰۶ استاندارد به عطا فنائی رسید و مسعود مروتیان و پارسا جوانمرد در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

🔸رتبه های اول تا سوم کلاس ۴۰۵ اختصاصی هم به علی نصر اصفهانی، علی محمد قاسمی و پاشا سخی طبع رسید.

🔸در کلاس پراید اختصاصی محمد زارعان مقام اول، سیما احمدی مقام دوم و محمد امین اکبری مقام سوم را کسب نمودند.
🔸در کلاس پژو ۲۰۶ اختصاصی،نوید مزارعی،مقام اول، امیر حسین عمرانی، مقام دوم و رسول جبار زارع، مقام سوم را از آن خود کردند.
🔸در کلاس ۸ سوپاپ هم علی رشیدی، علی نصر اصفهانی و محمد زارعان حائر رتبه های اول تا سوم شدند.
🔸در کلاس ۱۶ سوپاپ محمد مهدی اکبری، آرمان فتحی و نا صر جبار زارع به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
🔸محمد حسین قاعدی، ستار احمدی و رسول جبار زارع نیز در کلاس جی تی گوی سبقت را از رقیبان ربودند.
🔸در کلاس چهار سیلند توربو هم سینا اسماعیل پور ،‌حبیب مظلوم و مهدی ولی پور با کسب کمترین زمان در جایگاه های نخست ایستادند.
🔸در کلاس ریس استریت، امین ایزدی تبار، سامان رفیعی و سید سعید طباطبایی بر سکوی قهرمانی ایستادند.
🔸در کلاس  آزاد، سینا اسماعیل زاده، حبیب مظلوم و مهدی مهربان کاپ قهرمانی را بدست آورد.


                    ⬇️⬇️⬇️

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی