جزئیات خبر

قهرمانان اولین راند مسابقات سرعت استان اصفهان اعلام شدند
رقابت برای کسب اولین سکو

قهرمانان اولین راند مسابقات سرعت استان اصفهان اعلام شدند

اولین راند مسابقات اتومبیلرانی سرعت، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام ولادت امام رضا (ع)، روز جمعه ۲۸ تیر ماه با حضور 70 قهرمان برجسته استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان؛ احمد بازوبندی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان اظهار کرد: اولین راند مسابقات اتومبیلرانی سرعت، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام ولادت امام رضا (ع)، روز جمعه ۲۸ تیر ماه با حضور 70 قهرمان برجسته استان برگزار شد.
وی با اشاره برپایی این دوره از مسابقات  زیر نظر کمیته اتومبیلرانی این هیات افزود: این رویداد با استقبال مردم ورزش دوست اصفهان، در محل پیست نقش جهان همراه بود.

برگزاری مسابقات در ۴کلاس اتومبیلرانی

ایمان زیرک مسئول کمیته اتومبیلرانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: در این رقابت شرکت کنندگان در ۴ کلاس پراید استاندارد، پراید اختصاصی، پژو ۲۰۶  و کلاس آزادبه رقابت پرداختند. هدف از برگزاری این مسابقه تشکیل کلاس‌های مقدماتی، جذب استعدادهای جدید، پرورش و آماده سازی آنها و در نهایت بالا نگهداشتن سطح کیفی قهرمانان کشوری استان اصفهان ،  جهت اعزام به مسابقات کشوری است.

وی افزود: پنجشنبه روز تایم گیری ورزشکاران در کلاس مختلف بود و نتایج این رویداد ترتیب ایستادن ورزشکاران در روز مسابقه را مشخص می کرد.
زیرک در ادامه گفت: این مسابقه از ساعت ۹:۳۰ صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، اتومبیلرانان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند.
وی اذعان داشت: خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند.
⏬زیرک با تجلیل از کمیته داوری و کمیته فنی مسابقات، گفت: تیزبینی و درایت داوران در این مسابقات حساس باعث شده، شرکت کنندگان با کمترین خطا و اعتراض مسابقه را پایان دهند و این درایت موجب به حذف تقلب فنی می شود.


نفرات برگزیده به ترتیب نفرات برتر و کلاس به شرح زیر است.

🏎 کلاس آزاد

۱. مهرداد صفری
۲. علی بهرامی
۳. مجید پاکدامنیان


🏎کلاس ۲۰۶

۱. پویا محمد زاده 
۲. داوود بگدلی
۳. سامان فردوسیان


🏎پراید اختصاصی

۱. مهرداد صفری
۲. پویا محمد زاده
۳. رضا صنعتی فرد🏎پراید استاندارد

۱. معصومه سالاری
۲. سحر آذر کیش
۳. زینب دلداده

روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان


                 

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی