جزئیات خبر

انتخاب نفرات برتر اسلالوم برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور
با حضور ۳۰ شرکت کننده از شهرهای استان کرمان برگزار شد

انتخاب نفرات برتر اسلالوم برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور

مسابقات انتخابی اسلالوم برای رقابت‌های کشوری با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان‌های سیرجان، کرمان، رفسنجان، بم و جیرفت در پیست کارتینگ نیکان کرمان برگزار شد.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمان با اشاره به این که در این دوره از مسابقات۳۰شرکت کننده حضور داشتند، افزود: در پایان، ۱۰ نفر از استان کرمان (۴ خانم و ۶ آقا) برای شرکت در مسابقات کشوری که ۱۲مرداد ماه به میزبانی استان البرز برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.
نیکزاد به نتایج رقابت‌ها اشاره و تصریح کرد: در پایان، در بخش آقایان و در کلاس ٢٠٠٠- حرفه‌ای سید علی پور شهیدی، علی یزدانپناه و علی رجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
وی یادآور شد: در کلاس آماتور نیز، امیر حسین نیک طبع، محمد صالح یوسف زاده و حسین بنی اسدی در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.
نیکزاد بیان داشت: در کلاس ١٥٠٠ - حرفه‌ای هم محمد صفاری اول شد و ایمان شهریاری و حمید بقال زاده مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
وی گفت: در کلاس آماتور نیز مجتبی موحدی، مسیح نارویی و علیرضا غلامی و در کلاس آزاد منصور أسدالهی، بهروز بقایی و رسول داریوشی عناوین اول تا سوم رقابت‌ها را تصاحب کردند.
نیکزاد افزود: در کلاس بانوان هم محبوبه واحدیان، سیما یزدانپناه و زهرا برهانی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
وی تصریح کرد: در مجموع تیمی نیز تیم‌های کرمان، رفسنجان و بم بر سکو‌های اول تا سوم ایستادند.


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی