جزئیات خبر

قهرمانان دومین راند مسابقات موتورکراس استان اصفهان اعلام شدند.
حرفه ای ترین ها در پیست موتور کراس اصفهان

قهرمانان دومین راند مسابقات موتورکراس استان اصفهان اعلام شدند.

دومین راند مسابقات موتورکراس، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام عید قربان تا غدیر، روز جمعه ۲۵ مرداد ماه با حضور ۵۰ قهرمان برجسته استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان؛ احمد بازوبندی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان با اشاره به برپایی این دوره از مسابقات  زیر نظر کمیته موتورکراس این هیات ​گفت : این رویداد با استقبال مردم ورزش دوست اصفهان، در محل پیست نقش جهان همراه بود.

علی قاسمی مسئول کمیته موتورکراس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان نیز  در این خصوص بیان کرد: در این رقابت شرکت کنندگان در ۴ کلاس ۲۵۰ سی سی جوانان، ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان،۴۵۰ سی سی جوانان و ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان برگزار شد و هدف از برگزاری این مسابقه، جذب استعدادهای جدید، پرورش و آماده سازی آنها و در نهایت بالا نگهداشتن سطح کیفی قهرمانان کشوری استان اصفهان و اعزام نفرات اول و دوم هر کلاس به مسابقات کشوری هفته آتی است ، وی افزود: پیش از مسابقات، تست فنی توسط کمیته فنی انجام شد.
مسئول کمیته موتورکراس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه گفت: این مسابقه از ساعت ۱۰ صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، رانندگان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند.
وی اذعان داشت: خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند.
قاسمی با تجلیل از کمیته داوری و کمیته فنی مسابقات، گفت: تیزبینی و درایت داوران در این مسابقات حساس باعث شده، شرکت کنندگان با کمترین خطا و اعتراض مسابقه را پایان دهند و این درایت موجب به حذف تقلب فنی می شود.

⭕️نفرات برتر به ترتیب کلاس و سکو به شرح زیر است:

🔴کلاس ۴۵۰ جوانان
عرفان موذنی
سهیل محبی
مهدی رضوانی

🔴کلاس ۲۵۰ جوانان
کریم علیانی
محمدکریم زاده
امیرحسین صالحی

🔴 کلاس ۴۵۰ پیشکسوتان
1هادی بدیعی
2عباس رجائی
3اسماعیل محسنی

 🔴کلاس ۲۵۰ پیشکسوتان
سعید کریم زاده
مهدی اسلامی 
کمال هادیان

📌روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان

 

اشتراک گذاری:
نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی