جزئیات خبر

قهرمانان مسابقات سوپرکراس استان اصفهان معرفی شدند.
یاد و خاطره دلاوران در پیست نقش جهان

قهرمانان مسابقات سوپرکراس استان اصفهان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان؛ احمد بازوبندی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان اظهار کرد: مسابقات سوپرکراس،با عنوان جام دفاع مقدس، روز جمعه پنجم مهر ماه در هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ پیمان صفت، مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان، محسن تابش فر مسئول امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان و ۵۰ قهرمان برجسته استان برگزار شد.
وی با اشاره برپایی این دوره از مسابقات زیر نظر کمیته موتورکراس این هیات افزود: این رویداد با استقبال مردم ورزش دوست اصفهان، در محل پیست نقش جهان همراه بود.
مسابقات در دو کلاس آزاد جوانان و پیشکسوتان برگزار شد.
علی قاسمی مسئول کمیته موتورکراس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: در این رقابت شرکت کنندگان در دو کلاس  جوانان و پیشکسوتان برگزار شد.
هدف از برگزاری این مسابقه، زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ آن بزرگواران در هفته مزین به نام دفاع مقدس بود.
وی افزود: پیش از مسابقات، تست فنی توسط کمیته فنی انجام شد و شرکت کنندگان به صورت نمادین برای ادای احترام به شهدای دفاع مقدس مسیر پیست را همراه با پرچم های مزین به نام سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) دو مرتبه طی کردند.
مسئول کمیته موتورکراس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه گفت: این مسابقه از ساعت ۱۰ صبح شروع شد و پس از برگزاری افتتاحیه مسابقه و بازدید کمیته فنی، رانندگان به ترتیب اعلام کلاس خود در خط استارت مسابقه حاضر شدند.
وی اذعان داشت: خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند و به علت آزاد بودن مسابقات در کلاسهای جوانان و پیشکسوتان به مقام اول تا ششم حکم قهرمانی و کاپ اهدا شد.⭕️نفرات برتر به ترتیب کلاس و سکو به شرح زیر است

🔴کلاس سوپر کراس جوانان(۲۵۰سی سی و ۴۵۰ سی سی )
۱. کریم علیانی
۲.مسعود گلکار
۳.مهدی رضوانی
۴.محمد کریمزاده
۵.رمضان شلتوکی
۶.وحید دادخواه

🔴کلاس سوپر کراس پیشکسوتان
۱.اکبر باقری
۲.علی دشتچی
۳.سید علی موسوی
۴.هادی بدیعی
۵.مهدی اسلامی
۶.کمال هادیان

📌روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان

 

اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی