جزئیات خبر

مسابقات حرکات نمایشی و مهارتی موتورسیکلت به مناسبت هفته تربیت بدنی در پیست نقش جهان برگزار شد.
جای تکچرخ با موتور اینجاست

مسابقات حرکات نمایشی و مهارتی موتورسیکلت به مناسبت هفته تربیت بدنی در پیست نقش جهان برگزار شد.

مسابقات حرکات نمایشی و مهارتی موتورسیکلت به مناسبت هفته تربیت بدنی در پیست نقش جهان برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، احمد بازوبندی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت، مسابقات حرکات نمایشی و مهارتی موتورسیکلت با ۳۰ شرکت کننده در ۳ کلاس ۱۲۵ سی سی ، ۲۵۰ سی سی موتورهای تریل و موتورهای ۱۳۰۰ سی سی به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
این مسابقه با حضور ۳۰ شرکت کننده و ۱۵۰۰ تماشاچی که برای اولین بار در اصفهان  برگزار گردید، نشان دهنده رقبت جوانان و خانواده های آنها به ورزش های هیجانیست.

وی با اشاره به حضور پرشور تماشاگران گفت،هیجان در این مسابقات بسیار بالاست و این مسابقات به فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ ترافیک کمک شایانی خواهد کرد؛ چرا که اجرای این حرکات در خیابانهای شهر نه تنها برای موتورسوار بلکه برای بقیه شهروندان خطر آفرین است و تخلیه هیجان جوانان در جای درست باعث ایجاد انگیزه قهرمانی و در نهایت قهرمان پروری خواهد شد.

وی در ادامه گفت، مسن ترین شرکت کننده با حدود ۶۰ سال سن و جوانترین شرکت کننده با ۱۷سال نشاند دهنده طیف گسترده دوست داران این رشته است.
بازوبندی در ادامه افزود امیدواریم در آینده با برگزاری مسابقات متعدد و جذب جوانان مستعد و تسهیل استفاده این افراد از پیست و حمایت خانواده ها در این محیط ورزشی شاهد ناهنجاری های اجتماعی و ترافیکی کمتری در سطح شهر داشته باشیم.

لیست نفرات برتر

🏆کلاس ۱۲۵ سی سی
🥇قاسم موسوی
🥈علیرضا فولادی
🥉جواد مهرهوری

🏆نفرات برتر کلاس ۲۵۰سی سی تریل
🥇قاسم موسوی
🥈پیمان اکبری
🥉سجاد ابنعلی

🏆نفرات برتر کلاس ۱۳۰۰ سی سی استریت
🥇مهدی علیان
🥈قاسم موسوی
🥉رضا ملک دخت

https://www.instagram.com/mafi.ir/

 

 

 


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی