جزئیات خبر

مسابقه اتومبیلرانی (اسلالوم) با حضور رانندگان علاقه مند برگزار شد.

مسابقه اتومبیلرانی (اسلالوم) با حضور رانندگان علاقه مند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش، صبح امروز مسابقه تکنیکی و تخصصی اتومبیلرانی (اسلالوم) با حضور ۳۵ شرکت کننده در دو کلاس تا ۲۰۰۰ و ۲۰۰۰ به بالا با حضور بانوان و آقایان علاقه مند با استانداردهای روز فدراسیون اتومبیلرانی و طبق قوانین روز دنیا در محل باند تفریحات هوایی برگزار شد.

در این خصوص حسین نبوی رئیس هیأت اتومبیلرانی بیان داشت: این مسابقه کاملا به تکنیک و مهارت راننده بستگی دارد و نوع خودرو و حجم موتور تأثیر زیادی در مسابقه ندارد و افرادی که شرکت میکنند رانندگان ماهری هستند که با حضور در این مسابقات می توانند سطح رانندگی و تکنیک خود را بالاتر ببرند.

نبوی در ادامه افزوددوستان و علاقه مندانی که در مسابقات شتاب شرکت میکنند بهترین راه برای تخمین زدن مهارت خود در رانندگی شرکت در مسابقه اسلالوم است.

علاقه مندان به اتومبیلرانی با حضور در این مسابقه می توانند توانایی خود در رانندگی را نشان دهند زیرا مسابقه اسلالوم کاملا حرفه ای است و احتیاج به مهارت بالایی دارد.

 


اشتراک گذاری:

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی