English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 برنامه های کمیته موتورکراس در سال 96 با حضور رئیس و دبیر بررسی شد

برنامه ریزی برای حضور هر چه قوی تر در مسابقات آسیایی و جهانی پیش رو

برنامه های سال جاری کمیته های مختلف فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور مسئولان رشته های مختلف در حضور رئیس و دبیر فدراسیون قرار است در ابتدای سال 96، مورد بحث و تبادل نظر و ارزیابی قرار گیرد .
روز شنبه 19 فروردین ماه نوبت کمیته موتورکراس بود که این جلسه با حضور صیدانلو رئیس و کیانی دبیر فدراسیون و همچنین مهران همتیان رئیس کمیته کراس و فرزاد آزادی مسئول پیست کراس آزادی ، مصدقیان مدیر تیم ملی کراس ، مختارزاده نماینده امورمالی و ملانوروزی سرپرست روابط بین الملل تشکیل شد و برنامه های این کمیته در سال جاری در ابعاد داخلی و خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
در شروع جلسه رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تبریک سال نو ، ضمن تاکید مجدد واگذاری رویدادهای رشته مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی به بخش خصوصی در سال 96 و استفاده از همه ظرفیت ها برای رشد و توسعه این رشته ، خواهان تحرک بیشتر این کمیته شد .
سپس برنامه های فدراسیون آسیا و جهانی این رشته بررسی که در نهایت مقرر شد تا تیم های ملی موتورکراس با برگزاری اردوهای کیفی خود را آماده شرکت در مسابقات مصوب کنند .
بعد از بحث و تبادل نظر قرار شد که تیم ملی موتورکراس امسال در مسابقات آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی انگلیس در صورت مهیاء بودن شرایط حضور پیدا کنند .
مسابقات آسیایی اندونزی تیرماه در دو راند برگزار می شود و تیم ملی موتور کراس ایران در دو کلاس 150 و 250 سی سی هم در این رقابت ها و هم در مسابقات جهانی انگلیس تصمیم گرفته شد ، حاضر شود .
در بخش دیگری از این نشست روی چگونگی برگزاری مسابقات داخلی و مشارکت بیشتر استان ها با جذب حامیان مالی و برون سپاری مسابقات و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت های پبست ها تاکید شد .تاريخ  ارسال:يكشنبه 20 فروردين 1396 - 14:32

کد:16411-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.