English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 در نشست تخصصی تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه با حضور وزیر ورزش و جوانان:

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جزو 4 فدراسیون برتر در بخش بانوان شناخته شد

نشست تخصصی « تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه » با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان ، نواب رییس بانوان فدراسیون ها و مسئولین ورزش بانوان استان ها صبح روز گذشته در هتل المپیک تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دکتر مسعود سلطانی فر، ضمن تسلیت به مناسبت ضایعه از دست رفتن جمعی از هموطنان در حادثه سیل ‏استان های آذربایجان شرقی و غربی گفت: امیدواریم در یک ماه آینده مردم با شرکت در انتخابات حماسه ای پرشور خلق کنند ‏و نتیجه آن هرچه باشد به نفع مردم شود‎.‎
وی نگاه دولت یازدهم به ورزش زنان را کاملا حمایتی و توسعه ای دانست و نشانه آن را نیز رشد چشمگیر مدال آوری و حضور دختران ورزشکار ایران در میادین بین المللی عنوان کرد.
وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اهم برنامه های خود در مجلس شورای اسلامی در زمان اخذ رای اعتماد گفت: من باور دارم ‏بانوان در عرصه های مدیریتی ورزش کشور خیلی بیشتر از این می توانند مشارکت کنند و حتی می توانند عهده دار سمت ‏مدیریت ادارات کل ورزش و جوانان استان ها باشند و فدراسیون های مهم ورزشی را با تخصص خود اداره کنند.
در این نشست فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان با ارایه گزارش عملکرد حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان در سال گذشته، از عملکرد فدراسیون ها در حوزه بانوان قدردانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رادر این بخش جزو فدراسیون های برتر معرفی و لوح سپاس وزارت ورزش در امور بانوان را تقدیم نماینده این فدراسیون کرد.


تاريخ  ارسال:سه شنبه 29 فروردين 1396 - 14:13

کد:17417-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.