English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران

به گزارش روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی؛ با همت هيأت موتورسواري و اتومبيلراني استان تهران در روز شنبه ٩ ارديبهشت ماه مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران در سال 1395 برگزار شد.در این مراسم تمام قهرمانان سال ١٣٩٥ فعال در حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی به همراه پیشکسوتان این حوزه حضور داشتند.
در ابتدای مراسم همتیان رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران، ضمن قدرانی از زحمات ورزشکاران و پیشکسوتان در سال گذشته درخصوص برنامه های پیش رو توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: پیشکسوتان سرمایه های ورزش کشور هستند، ورزشکارانی که از تجربه های این عزیزان در کنار آموزش های علمی و اصولی خود استفاده می کنند، مطمئناً موفقیت های بیشتری کسب خواهند کرد.در ادامه مراسم مولائی شهردار منطقه ٢٢ مهمان ویژه این مراسم، از حضور در جمع ورزشکاران موتورسواری و اتومبیلرانی ابراز خرسندی کرد و دلیل علاقه جوانان به این رشته ورزشی را هیجان بالای آن دانست و در ادامه نيز با حضور وي از پيشكسوتان رشته هاي موتورسواري و اتومبيلراني قدرداني شد.
از ديگر مهمان هاي ويژه اين مراسم گل محمدي مديركل اداره ورزش و جوانان استان تهران، سليمي معاونت بانوان اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، صادقي تبار معاونت فرهنگي فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني بودند.
مراسم با اهداي احكام كميته ها و لوح تقدير و تنديس به قهرمانان تمام رشته ها ادامه یافت و در پايان نيز جوايز ويژه اي به قهرمانان سال موتورسواري و اتومبيلراني اهدا شد و از مدیریت پيست هاي آزادي، تختي، شهران، پرند و مسئولان حراست موتورسواری و اتومبیلرانی تقدير به عمل آمد.
همچنين جايزه برترين كميته به آفرود، برترين روابط عمومي به آفرود و موتوركراس، برترين هيأت تابعه به ورامين و پرديس و برترين عكاس به ایمان اصيلي اهدا شد.
همچنين از باشگاه عاج به عنوان برترين باشگاه فعال در حوزه موتورسواري تقدير شد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 - 15:15

کد:18434-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.