English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 بازدید وزیر ورزش و جوانان از نمایشگاه خودروهای کلاسیک استان تهران

وزیر ورزش و جوانان گفت: از فعالیت های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران : به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه خودروهای کلاسیک هیأت تهران در سالن B نمایشگاهی برج میلاد دایر است.
در این نمایشگاه بیش از 80 خودرو و 40 موتورسیکلت مربوط به دوره های مختلف تاریخی جهت بازدید علاقه مندان به نمایش درآمده است.
روز گذشته دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه آقایان دکتر صیدانلو ، ریاست ؛ کیانی ، دبیر و مرادی ، مشاور عالی فدراسیون از جشنواره خودروهای کلاسیک هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران بازدید کردند.
در حاشیه این بازدید وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران در خصوص مشکلات پیش رو در برابر مصوبه حفظ و سیانت از خودروهای تاریخی گفت: باتوجه به مشکلاتی که تصویب این مصوبه برای مالکان این نوع خودروها به وجود آورد و مخالفت هایی را در پی داشت نسبت به اصلاح آن اقدام شده است که ریاست فدراسیون هم به طور جدی پیگیر این موضوع است.
سلطانی فر در پاسخ به سوال یکی از خبرنگار در خصوص مجوز تردد برای موتورهای سنگین ورزشی تصریح کرد:
دلیل ممنوعیت و محدودیت تردد این نوع موتورسیکلت ها ملاحظات امنیتی است که مسئولان در شورای امنیت می توانند در این خصوص تصمیم گیری کنند و صدور مجوز برای تردد شهری این نوع موتورها در حیطه اختیارات وزارت ورزش و جوانان نیست.
وی در پاسخ سوالی دیگر که اگر ورزشکاران طرحی را تنظیم کنند آیا مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان قرار می گیرند ؟ عنوان کرد : هر فعالیت ورزشی را موظف هستیم قانوناً حمایت کنیم ، فعالیت ورزشی مسلماً در خیابان ها نیست بلکه در پیست های مخصوص به خود انجام می شود بنابراین بخشی از فعالیت های ورزشی که در داخل پیست توسعه پیدا کنند به صورت کامل مورد حمایت ما است اما تردد در خیابان ها ملاحظات امنیتی دارد که مسئولان شورای امنیت کشور باید خصوص آن تصمیماتی اتخاذ کنند.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص نقش فرهنگی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در جامعه گفت: فدراسیون ها نقش برنامه ریزی و حاکمیتی دارند البته در رشته موتورسواری و اتومبیلرانی بیشتر از ورزش های دیگر بخش خصوصی دخیل است . ما صرفاً بحث برنامه ریزی ، تعیین ضوابط و نظارت و حمایت را باید انجام بدیم و کار تصدی گری با فدراسیون نیست و مشخصاً همه امور تصدی گری در این ورزش توسط بخش خصوصی اداره می شود.
وی ادامه داد : زمانی که در سازمان میراث فرهنگی بودم فعالیت های مجموعه موتورسواری و اتومبیلرانی را دیدم . خوشبختانه روز به روز رغبت و اشتیاق در این بخش به عنوان ورزش و هم به عنوان سرگرمی رو به افزایش است .سرگرمی سالمی است و برای ماهم مطلوب است که رغبت عموم مردم به این گونه سرگرمی ها و ورزش ها بیشتر شود.و از موضع ورزش و نقش حمایتی که داریم هرگونه حمایتی را انجام می دهیم.تاريخ  ارسال:شنبه 3 تير 1396 - 15:41

کد:23467-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.