English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 از سوی کمیته دودیفرانسیل اعلام شد

کردستان میزبان راند اول مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی کشور

اولین دوره مسابقات دودیفرانسیل قهرمانی کشور درسال 1396 را به میزبانی استان کردستان، شهرستان دیوان دره برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی این رویداد در تاریخ 96/04/16 انجام خواهد شد، و هیاتهای استانی می توانند طبق شرایط زیر و قوانین اعلام شده در سایت فدراسیون نسبت به اعلام آمادگی شرکت در این مسابقه تا پایان وقت اداری 96/04/12 اقدام فرمایند.بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق فاقد اعتبار می باشند.
شرایط ثبت نام:
1-معرفی نامه هیئت استان با قید اسامی شرکت کنندگان ، شماره گواهینامه ، شماره ملی، شماره بیمه ورزشی و تلفن شرکت کنندگان در مسابقه.
2-همراه داشتن دو قطعه عکس 4×3 و کپی کارت ملی و گواهینامه و بیمه نامه
3-واریز مبلغ 1.500.000 ریال به حساب 0110109148004 بانک ملی به نام هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان دیوان دره جهت کمک هزینه برگزاری مسابقه. بدلیل عدم وجود کارت خوان فقط فیش واریزی مورد قبول است و دریافت وجه نقد غیر قانونی می¬باشد.
4-هر استان فقط میتواند یک نفر سرپرست و یک نفر مکانیک به همراه تیم اعزام نماید.(به علت محدودیت در محل اسکان خواهشمند است از آوردن افراد همراه خودداری فرمائید.) و هزینه هر نفر همراه اضافه به عهده خود استان میباشد.
5-هر استان حداکثر میتواند سه شرکت کننده آقا و یک شرکت کننده در بخش بانوان در هرکلاس معرفی نماید و نحوه کلاس بندی و قوانین ایمنی و کلی مسابقات در سایت فدراسیون (www.mafiri.ir) قسمت قوانین و آیین نامه¬ها درج گردیده و کلیه تیم ها موظف به رعایت قوانین اعلام شده می باشند.(استان میزبان مجاز به معرفی یک شرکت کننده بیشتر می¬باشد)
6-شرکت کنندگان موظف هستند در ساعت 15/00 روز پنجشنبه مورخ 96/04/15 جهت ثبت نام و تست فنی خودرو به محل برگزاری مسابقه در شهرستان دیوان دره مراجعه نمایند.
7-مسابقه راس ساعت 9/00 صبح مورخ 96/04/16 در پیست دودیفرانسیل شهرستان دیوان دره واقع در کیلومتر 5 جاده سنندج برگزار خواهد شد.
همچنین جهت هماهنگی بیشتر و اسکان با آقای ولایتی با شماره 09188731091 تماس حاصل فرمائید.تاريخ  ارسال:يكشنبه 4 تير 1396 - 13:01

کد:23473-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.