English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 درحاشیه برگزاری مجمع موتورسواری و اتومبیلرانی استان قزوین مطرح شد

باید بتوانیم شهروندان را با اصول صحیح رانندگی و مهارتهای آن آشنا کنیم

مجمع انتخاباتی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان قزوین با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون و محمد مشهدی آقای مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان روز دوشنبه 12 تیر ماه برگزار شد و محمد مهران فر با انتخاب اعضائ مجمع برای مدت 4 سال تصدی ریاست هیات استان را بر عهده گرفت.
به گزارش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مجمع محمود صیدانلو با بیان اینکه یکی از وظائف مغفول فدراسیون و هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی در کشور و استان ها تلاش برای توجه به قوانین و مقررات رانندگی عمومی است اذعان کرد در یکسال گذشته با برگزاری همایش ها و برنامه های مختلف به این موضوع پرداخته ایم.
وی اضافه کرد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برنامه های جدی را برای افزایش مهارت عمومی رانندگی در استان ها و سطح کشور تهیه کرده و امیدوار است با همکاری صدا و سیما، پلیس راهور،نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در راستای کاهش آسیب ها و سوانح رانندگی اقدام کنیم.
این مسئول ورزشی اظهار کرد: علاقه مندی شدید جوانان به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی باعث شده تا همواره شاهد توجه جوانان به این رشته جذاب باشیم.
وی با بیان اینکه پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی ما مشکلات فراوانی دارند و می بایست برای رفع این مشکلات تلاش شود، ادامه داد: توسعه زیرساخت های لازم برای ورزش و اتومبیلرانی و موتورسواری باعث می شود بتوانیم شهروندان را با اصول صحیح رانندگی و مهارتهای آن آشنا کرده و خسارات مادی و معنوی ناشی از تصادفات را که عمدتا به دلیل نداشتن مهارت در رانندگی است، کاهش دهیم.
وی در ادامه با بیان اینکه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی رشته های بسیاری دارد و قرار نیست که همه استان ها در تمام رشته های آن فعال باشند، افزود:در برخی از استان ها نظیر قزوین در آفرود و در برخی از استان های دیگر در رالی،موتور کراس یا ریس قوی هستیم و امیدواریم با تلاش مضاعف و برنامه ریزی میدانی و ایجاد امکانات در همه رشته ها کارنامه موفق تری داشته باشیم.
وی در پایان با بیان اینکه پرداختن به گذشته چیزی را عوض نمی کند افزود:باید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و مسئولان گذشته با برنامه ریزی بهتر رو به جلو حرکت کرده تا در حل و فصل مشکلات این رشته موفق عمل کنیم از قول مساعد وزیر ورزش و جوانان جهت اختصاص زمینی برای احداث پیست مناسب به منظور برگزاری مسابقات بین المللی در تهران خبر داد.
پس از این نشست صیدانلو و رئیس جدید هیات استان به بازدید از امکانات و پیست آفرود استان قزوین پرداختند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 13 تير 1396 - 11:49

کد:24472-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.