English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 از سوی وزارت ورزش و جوانان به ادارات کل ابلاغ شد

تاسیس باشگاه های موتورسواری و اتومبیلرانی برای نخستین بار با مجوز فدراسیون

صدور مجوز و راه اندازی باشگاههای موتورسواری و اتومبیلرانی از سوی وزارت ورزش و جوانان برای نخستین بار به ادرات کل استان های سراسر کشور با تائید فدراسیون ابلاغ شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پس از تایئد نهایی آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی در خردادماه سال جاری که با تلاش چندین ماهه مسئولان فدراسیون در آخرین نشست کمیسیون ماده 5 تصویب شده بود ، وزارت ورزش و جوانان با صدور ابلاغیه ای به ادرات کل ورزش و جوانان استان ها از آنان خواست تا با تائید فدراسیون ، اقدام به دادن مجوز تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی به متقاضیان کنند . به این ترتیب با این حرکت امید بخش مانع بزرگی از پیش پای توسعه و رشد این ورزش بر داشته شد . اتفاق خوشایندی که می تواند زمینه ساز شکوفایی هر چه بیشتر رشته های پرهیجان و پر طرفدار مختلف در نزد جوانان و نوجوانان را در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی به همراه داشته داشته باشد.
گفتنی است ، آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی پس از نزدیک به 40 سال انتظار روز دوشنبه 22 خردادماه در کمیسیون اصلی ماده 5 با بررسی های لازم به تائید نهایی رسیده بود و اخیرا از سوی وزارت ورزش و جوانان به ادارات کل ورزش و جوانان در استان ها ابلاغ شد.
با این اتفاق مسرت بخش یکی از آرزوهای قدیمی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی تحقق پیدا کرده و انتظار می رود با حضور علاقمندان و سرمایه گذاری بخش خصوصی و با وجود مهیاء بودن زمینه و نگاه جدی فدراسیون به برون سپاری کارها ، شاهد تحولات بهتری در تمامی بخش ها از جمله شکل گیری امکانات جدید سخت افزاری و نرم افزاری در این ورزش مفرح و شورانگیز باشیم .
***آیین نامه مذکور را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:     آیین نامه تاسیس باشگاه موتورسواری و اتومبیلرانی

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 14 تير 1396 - 10:25

کد:24475-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.