English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 با موافقت دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و ابلاغ به شرکت توسعه و تهجیز

دو هکتار زمین به پیست اتومبیلرانی آزادی اضافه می شود

در پی درخواست رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و با پیشنهاد آقازاده معاونت منابع انسانی و مالی وزارت ورزش و جوانان و موافقت و ابلاغ دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش به شرکت توسعه و تجهیز قرار است دو هکتار دیگر به فضای کنونی پیست آزادی اضافه شود .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، از روزی که محمود صیدانلو در مجمع انتخابات به عنوان رئیس فدراسیون منصوب شد تا به امروز ، همواره یکی از دغدغه های همیشگی اش دیده نشدن رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در نگاه برنامه ریزان ده هزار پروژه در دست ساخت و نیمه ساخت وزارت ورزش در کشور بود و اینکه چرا به این امر مهم و حیاتی توجهی نشده است . آن هم برای فدراسیونی که در چندین و چند رشته مرتبط با جوانان و نوجوانان ورزشکار و پر شور و پر تعداد جامعه جوان کشور سر و کار دارد .
خوشبختانه تلاش ها و صحبت ها نتیجه داد و پس از آنکه آقازاده به عنوان معاون جدید منابع انسانی و مالی وزارت ورزش در مراسم تجلیل از قهرمانان سال و پیشکسوتان در جمع خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی حاضر شد ، عنوان داشت : تلاش خواهد کرد تا با نگاه مثبت توسعه ای وزیر محترم ورزش ، مشکلات گسترش فضای مسابقاتی و تمرینی قهرمانان موتورسواری و اتومبیلرانی را حل خواهد کرد و در قدم اول وعده اضافه شدن دو هکتار به زمین موجود پیست آزادی را داد .
با گذشت چند هفته و با پیگیری های به عمل آمده وزیر محترم ورزش با پیشنهاد داده شده از سوی معاونت محترم منابع انسانی و مالی موافقت و دستور ابلاغ آن را به مدیر شرکت توسعه و تجهیز صادر کرد . با اجرائی شدن مراحل نهایی کار شاهد گسترش پیست موتورسواری و اتومبیلرانی آزادی در آینده نزدیک خواهیم بود که مطمئنا باعث ایجاد شور و شعف ورزشکاران این رشته های پرهیجان خواهد شد .

تاريخ  ارسال:شنبه 17 تير 1396 - 10:41

کد:25470-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.