English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1396 ، سال اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال                                                   

   






















 



جمعه 30 تیرماه ، در پیست آزادی همراه با جوائز نقدی برگزار می شود

اوج هیجان ، در راند دوم مسابقات اتومبیلرانی سرعت

دومین راند از 5 رانده پیش بینی شده مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی کشور در سال جاری روز جمعه 30 تیرماه با حضور قهرمانان برجسته استان های کشور به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی زیر نظر کمیته سرعت برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این رقابت ها اتومبیلرانان حرفه ای در کلاس های استاندارد ، توربو ، جی تی و آزاد شرکت دارند که با پشت سر گذاشتن یک مرحله ابتدای فصل با آمادگی کامل ، اوج هیجان در سرعت را برای تماشاگران روی سکوهای پیست آزادی خلق خواهند کرد .
این رقابت ها از ساعت 10/30 صبح شروع می شود و در این مرحله از مسابقات ، حامی مالی کمیته سرعت جوائز نقدی برای نفرات برتر پیش بینی کرده است که در پایان رقابت ها طی مراسمی به قهرمانان اهداء خواهد شد.
این مسابقات زیر کمیته سرعت به ریاست رضا پازند ، سید علیرضا طباطبایی دیبر این کمیته برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان برای هماهنگی بیشتر می توانند با سید رضا موسوی مسئول برگزاری رقابت ها با تلفن 09121713580 تماس حاصل کنند.
اما برترین های راند نخست که روز 15 اردیبهشت ماه امسال برگزار شد به شرح زیر بودند ، قهرمانانی که روز جمعه این هفته هم در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر شرکت می کنند.
اما در پایان پس از رقابتی سخت و نزدیک بین اتومبیلرانان در کلاس های ذکر شده نتایج زیر بدست آمد:
**کلاس 405
مقام اول: مهرداد صفری از اصفهان
مقام دوم:محسن مقرون مفرد از اصفهان
مقام سوم:محسن شیروانی از اصفهان
**كلاس پرايد
مقام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: ايمان عرب زاده از تهران
مقام سوم: محمد مهدي صحرايي از تهران
**کلاس BP
نفر اول علی شیرزاد از اصفهان
نفر دوم احمدرضا افشاری از فارس
نفر سوم محسن محمدی از فارس
**كلاس ٦سيلندر توربو
مقام اول: مهرشاد نوري از تهران
مقام دوم: شهاب پیشانی دار از خوزستان
مقام سوم: بهنام مرادي از تهران
**كلاس ٢٠٦ اختصاصي
مثام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: آرش خامنه از خوزستان
مقام سوم: علي ضميري
**كلاس ٢٠٠٠GT
مقام اول: اشكان مسگرها از تهران
مقام دوم: سعید آیدین از البرز
مقام سوم:هاشم علما از خراسان رضوی
**كلاس آزاد
مقام اول : محمدباقرزاده از تهران
مقام دوم: غلامرضا جنيدي از تهران
مقام سوم: مظاهر ابراهيميان از تهران



تاريخ  ارسال:دوشنبه 26 تير 1396 - 14:22

کد:28475-1396


 اخبار مرتبط:


 



 

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.