English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 معرفی سرپرستان کمیته بازرگانی و ایمنی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

آزاد و مظاهری از صیدانلو حکم گرفتند

طی احکام جداگانه ای از سوی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، سرپرستان کمیته های بازاریابی و اقتصادی و ایمنی منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، پیش از ظهر امروز سه شنبه 27 تیرماه و در مراسمی در دفتر رئیس فدراسیون ، سهراب آزاد و سامیار مظاهری به عنوان سرپرستان کمیته بازرایابی و ایمنی احکام خود را ازمحمود صیدانلو دریافت کردند.
در احکام صادره برای سرپرستان جدید کمیته های یاد شده، چنین آمده است:

جناب آقای سهراب آزاد
نظر به تجربه و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان((مشاور و سرپرست کمیته اقتصادی و بازرگانی)) فدراسیون منصوب می شوید.
امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولی عصر (عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

جناب آقای سامیار مظاهری
نظر به تجربه و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان ((سرپرست کمیته ایمنی)) فدراسیون منصوب می شوید.
امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولی عصر (عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.تاريخ  ارسال:سه شنبه 27 تير 1396 - 12:59

کد:29474-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.