English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 صیدانلو در جلسه معارفه سرپرستان کمیته های بازرگانی و ایمنی

بحث گرفتن تست دوپینگ بر اساس درخواست FIA جدی گرفته می شود

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در جلسه معارفه سرپرستان کمیته های بازرگانی و ایمنی با اشاره به حساسیت های ایمنی واهمیت بازاریابی در ورزش اظهار امیدواری کرد با ایجاد این دو کمیته و انتخاب اعضا شاهد فعالیت بهتری در این عرصه ها در چارچوب یک فرایند با برنامه در آینده نزدیک با همکاری تمامی بخش های مرتبط با آن باشیم .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، محمود صیدانلو همچنین بر لزوم جدی گرفتن آزمایش دوپینگ در رویدادهای پیش رو تاکید کرد و عنوان داشت : با درخواست FIA فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی از فدراسیون های عضو، در رویدادهای آتی داخلی بحث گرفتن تست متداول دوپینگ جدی تر گرفته می شود و کمیته پزشکی فدراسیون نیز خوشبختانه اقدامات و تهمیدات لازم را در این باره اندیشیده است .
وی بار دیگر اهمیت پالایش را در مجموعه این فدراسیون یادآور شد و گفت : نباید غفلت کرد و در یک شرایط ماندگار شد و از همه خواست تا با شناسایی چالش ها اقدامات لازم را برای تغییرات انجام دهند . صیدانلو با اشاره به مشکلات در چند حوزه از جمله آموزش خاطرنشان کرد : بزودی تغییرات لازم انجام خواهد شد و معتقدم در رعایت حقوق ورزشکاران باید رودربایستی را کنار گذاشت .
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خاتمه از توافقات و همکاری های جدید با راهنمایی و رانندگی و صدا و سیما و سازمان گردشگری در پروژه های مختلف از جمله بحث ایمنی جاده ها خبر دادتاريخ  ارسال:سه شنبه 27 تير 1396 - 15:23

کد:29475-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.