English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 انتخابات هیأت استان کردستان

رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی کردستان در سمت خود ابقاء شد

سید عارف قادر زاده در پایان برگزاری انتخابات هیأت موتورسواری واتومبیلرانی کردستان در سمت خود برای 4 سال دیگر ابقاء شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مجمع انتخابات هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی کردستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب رئیس فدراسیون برگزار شد.
این مجمع با حضور سه کاندید برگزار و نامزدها برای تصدی پست ریاست هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی کردستان برنامه های خود جهت 4 سال آینده را ارائه دادند.
محمد عارف قادر زاده، پرویز فتحی و جهانفرد کاظمی کاندیدای این مجمع بودند که پرویز فتحی در حین ارائه برنامه و جهانفرد کاظمی با عدم حضور انصراف خود را در مجمع اعلام کردند.
در پایان مجمع با انجام انتخابات سید عارف قادر زاده با 13 رأی از کل آراء مأخوذه برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیأت استان در سمت خود ابقاء شد.
مجمع انتخابات هیأت موتورسواری واتومبیلرانی کردستان در ظهر روز 7 مردادماه در اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد.تاريخ  ارسال:يكشنبه 8 مرداد 1396 - 13:36

کد:32479-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.