English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 از سوی محمود صیدانلو

حکم تصدی ریاست هیات استان سمنان ابلاغ شد

پس از برگزاری مجمع انتخاباتی استان سمنان در بیست و ششم تیرماه گذشته و انتخاب امیر ابوالخیریان به عنوان رئیس جدید هیات استان سمنان، حکم تصدی ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان از سوی محمود صیدانلو رئیس فدراسیون به ابوالخیریان ابلاغ شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در دیداری که روز دوشنبه نهم مرداد ماه با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون و امیر ابوالخیریان انجام شد، صیدانلو ضمن تقدیر از تلاشهای روسای وقت هیات استان، سمنان را بستری مناسب برای توسعه رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی دانست و با بیان اینکه با سرمایه گذاری بر روی قشر جوان و علاقمند می توانیم شاهد کشف استعدادهای خوبی در این رشته در سطح استان باشیم، بحث آموزش و توسعه زیر ساختها را از اهداف مهم فدراسیون و هیات های استانی دانست و به پیشرفت های چند ساله اخیر در رشد این ورزش پر هیجان اشاره داشت، وی همچنین حمایت از هیات های استانی را از اولویت های فدراسیون دانست.
در ادامه ابوالخیریان به ارایه گزارشی از امکانات موجود استان و برنامه های پیشنهادی خود پرداخت و افزود، رایزنی هایی با مسئولین استان انجام شده و قول مساعدتهای خوبی از آنها گرفته شده که امید است با حمایت های فدراسیون بتوانیم در توسعه این رشته در همه شهرستانهای تابعه استان سمنان قدم های مثبتی برداریم.
در پایان این دیدار ابوالخیریان حکم انتصاب ریاست هیات استان سمنان را دریافت نمود، انتخابات هیات استان، روز 26 تیر ماه برگزار شد و ابوالخیریان توانست با کسب حداکثر آرا به مدت چهار سال به ریاست هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان سمنان انتخاب شود.
در حکم رئیس جدید هیات استان سمنان، چنین آمده:
جناب آقای امیر ابوالخیریان
با سلام؛
به استناد صورتجلسه مجمع عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی مورخ 96/04/26 و در جهت اجرای بند 4 ماده 7 آیین نامه هیات های ورزشی و به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان منصوب می نمایم.
امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولی عصر(عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و کلیه امکانات موجود و هماهنگی با مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان نسبت به توسعه و تعمیم این رشته ورزشی در بین آحاد جامعه موفق و موید باشید.
محمود صیدانلو
رئیس فدراسیونتاريخ  ارسال:سه شنبه 10 مرداد 1396 - 10:42

کد:34476-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.