English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 دکترصیدانلو در دیدار با میثم طاهری قهرمان ایرانی ناسکاریورو

شما می توانید الگوی خوبی برای جوانان ما در میدان های بین المللی باشید

قهرمان ایرانی شرکت کننده در ناسکار یورو در سفری چند روزه ای که به ایران داشت با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با رئیس و دبیر و اعضای فدراسیون دیدار و از کمک ها و راهنمایی های آنان تشکر کرد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این دیدار دکتر صیدانلو خطاب به میثم طاهری گفت : از موفقیت های شما خوشحالیم و از اینکه یک ایرانی توانسته در این سطح رقابت خوبی با قهرمانانان و رانندگان حرفه ای اروپایی داشته باشد ، برای ما از دو بعد مهم است . اول به عنوان یک ایرانی و دوم از اینکه در ورزش اتومبیلرانی این اتفاق افتاده است .
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افزود : یکی از وظایف فدراسیون های ورزشی کشف و شناسایی استعدادهای ایرانی در خارج از کشور است که در فوتبال شاهد بودیم چه کمکی به این ورزش کردند و شما که خوشبختانه در داخل کشور پرورش پیدا کردید و انعکاس موفقیت های شما می تواند باعث توسعه ورزش اتومبیلرانی شود .
وی افزود : فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی همانگونه که تاکنون از شما حمایت کرده این رویه را در مورد دیگر قهرمانان خود هم دنبال می کند و سال قبل هم با کمک وزیر ورزش و معاون ورزش قهرمانی توانسته با رفع موانع قانونی باعث ورود اتومبیل فرمول کوروش محمدخانی یکی از قهرمانان این رشته ورزشی به داخل کشور شود .
دکتر صیدانلو در خاتمه خطاب به میثم طاهری گفت : شماها می توانید الگوی خوبی برای جوانان باشید و فضا را برای درخشش جوانان با استعداد دیگر مهیاء سازید و با تجربه ای که کسب می کنید به فدراسیون در پیشبرد امور کمک نمایید .
در ادامه این دیدار میثم طاهری با تشکر از کمک های فدراسیون در انعکاس موفقیت هایش گفت : خوشحال خواهم شد با توجه به دایر کردن آکادمی بین المللی در شهر دوبی، تجاربم را چه در زمینه همکاری دو جانبه برای پرورش قهرمانان ایرانی و چه دایر کردن شعبه ای از آن در اختیار فدراسیون ایران قرار دهم. وی در این دیدار در گزارشی از آخرین موقعیت خود در نخستین تجربه شرکتش در رقابت های ناسکاریورو را ارائه داد و عنوان داشت در حال حاضر در دو راند مانده به پایان این مسابقات که ضریب امتیازات مراحل پایانی اش دو برابر خواهد بود ، در مکان دهم جدول قرار دارم و با امیدواری به موفقیت به دو راند پیش رو می اندیشم .

تاريخ  ارسال:سه شنبه 17 مرداد 1396 - 13:17

کد:36477-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.