English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 دیدار موتورسواران تریال و اندورو با رئیس فدراسیون در پیست کراس

صیدانلو : همه قهرمانان عضو فدراسیون می توانند درخواست موتور کنند

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه دیدارهایش با ورزشکاران و دست اندرکاران رشته های مختلف ، عصر روز سه شنبه 25 مهرماه با نمایندگان رشته های موتور تریال و اندورو دیدار و گفت و گو کرد و به مدت نزدیک به دو ساعت پای درد و دل آنان نشست .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار که در پیست کراس مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد ، ورزشکاران تریال و اندورو در فضایی صمیمی مشکلات و درخواست های خود را در حضور محمود صیدانلو مطرح کردند .
ابتدا رئیس فدراسیون با اشاره به بازخورد خوب چنین جلساتی گفت : در مجموع دیدارهای قبلی برگزار شده حاصل خوبی داشت و هدف از برگزاری این نشست ها با افراد و صاحب نظران آشنایی با مشکلات و پیداکردن راهکارهای مناسب برای کاهش آن و اینکه حقی از کسی پایمال نشود و حقی نیز برگردن ما نماند . وی افزود : خوشبختانه در این نشست های بی واسطه با موضوعات جدیدی روبرو شدیم که در مسایل میدانی رخ می دهد و این از خصوصیت و ماهیت اینگونه نشست هاست که دسترسی به اطلاعات صحیح تر را آسانتر می سازد .
پس از گزارش و درخواست های مطرح شده از سوی مسئولان موتورتریال و اندورو از وضعیت رشته های خود و تقاضای کمک فدراسیون در امر ایجاد امکانات و پیست اختصاصی و تجهیزات مرتبط ، ورزشکاران حاضر در جلسه هم نقطه نظرات خود را ارائه دادند . ادیب رئیس کمیته اندورو یکی از مشکلات این رشته را نداشتن زمین خواند و گفت : به همین دلیل نتوانستیم از ابتدای سال مسابقه ای برگزار کنیم . کوروش قربانی رئیس کمیته تریال هم از نداشتن پیست اختصاصی و قدیمی بودن موتورها گفت .
در خاتمه هم صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خطاب به حاضرین گفت : البته نداشتن پیست فقط مشکل رشته های شما نیست و رشته های با قدمت تر از تریال و اندورو مثل ریس و رشته ای دیگر هم پیست ندارند ، همانطور که بارها در دیدارهای اخیر هم گفتم متاسفانه از میان 13 تا 14 هزار پروژه ساخته شده و در حال ساخت در کشور ، این فدراسیون سهمی نداشته است و ما امروز از وزیر محترم ورزش و جوانان قول احداث چند پیست دراستانهای فارس ، گیلان و مشهد را گرفته ایم و زمین های آن نیز آماده است . با توجه به اضافه شدن دو هکتار دیگر از فضای مجموعه ورزشی آزادی به پیست اتومبیلرانی تلاش می کنیم که امکانات بهتری برای شما بوجود آوریم .
وی با بیان اینکه در بحث واردات موتور با مصوبه هیات دولت در حال حاضر با تفاهم صورت گرفته با شرکت ها ، همه قهرمانان رشته های مختلف می توانند مستقیما از طریق هیات و با معرفی و یا با داشتن کارت عضویت فدراسیون فدراسیون موتورهای مورد نیاز خود را تامین کنند ، اظهار داشت : ما هرگز به دنبال سود و زد و بندهای پشت پرده نیستیم و شرایطی فراهم کرده ایم که ورزشکاران از مجرای قانونی بتوانند موتور و تجهیزات مورد نظرشان را بی واسطه دریافت دارند .تاريخ  ارسال:چهارشنبه 26 مهر 1396 - 13:55

کد:56502-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.