English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 در بازدید مشترک میان رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با شهردار منطقه 13 مطرح شد:

همکاری برای احداث پیست موتورسواری و اتومبیلرانی در منطقه سرخه حصار

در راستای اجرای طرح قطب گردشگری شرق تهران در منطقه 13 ، رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران به همراه مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13از محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، نظر به موقعیت پارک سرخه حصار در محدوده حریم منطقه 13 که از پتانسیل ویژه ای در راستای ایجاد و فضای گردشگری و تفریحی برخوردار است ، شهردار منطقه به همراه محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران ، در بازدیدی از محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار در این خصوص گفت و گو و زمینه های همکاری را بررسی کردند .
در این بازدید ، فضا های باز و نقاطی که قابلیت و پتانسیل احداث پیست اتومبیل رانی و کارتینگ را دارند ، شناسایی و مقرر شد با مشارکت و همکاری فدراسیون ، بررسی های لازم در این زمینه صورت بگیرد.
گفتنی است ، منطقه 13 تهران با قابلیت های فراوان در جذب جمعیت و دارا بودن عناصر مهم طبیعی، تاریخی و فرهنگی در خود ، به عنوان یکی از دروازه های اصلی ورودی شهر تهران همواره مورد توجه کارشناسان و مسئولان حوزه های مختلف قرار داشته و در حال حاضر نیز پروژه قطب گردشگری شرق تهران با محوریت پارک جنگلی سرخه حصار در مراحل مطالعاتی به سر برده و با طی مراحل قانونی ، جهت توسعه قطب گردشگری در قالب ساماندهی و اجرای پروژه های جدید برای توسعه گردشگری قرار دارد .
تاريخ  ارسال:دوشنبه 8 آبان 1396 - 11:39

کد:59503-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.