English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   






















 



نتایج مرحله ای مسابقات اتومبیلرانی سرعت در سال 1396

مرحله اول 15 اردیبهشت پیست اتومبیلرانی آزادی تهران
**کلاس 405
مقام اول: مهرداد صفری از اصفهان
مقام دوم:محسن مقرون مفرد از اصفهان
مقام سوم:محسن شیروانی از اصفهان
**كلاس پرايد
مقام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: ايمان عرب زاده از تهران
مقام سوم: محمد مهدي صحرايي از تهران
**کلاس BP
نفر اول علی شیرزاد از اصفهان
نفر دوم احمدرضا افشاری از فارس
نفر سوم محسن محمدی از فارس
**كلاس ٦سيلندر توربو
مقام اول: مهرشاد نوري از تهران
مقام دوم: شهاب پیشانی دار از خوزستان
مقام سوم: بهنام مرادي از تهران
**كلاس ٢٠٦ اختصاصي
مثام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: آرش خامنه از خوزستان
مقام سوم: علي ضميري
**كلاس ٢٠٠٠GT
مقام اول: اشكان مسگرها از تهران
مقام دوم: سعید آیدین از البرز
مقام سوم:هاشم علما از خراسان رضوی
**كلاس آزاد
مقام اول : محمدباقرزاده از تهران
مقام دوم: غلامرضا جنيدي از تهران
مقام سوم: مظاهر ابراهيميان از تهران
______________________________
مرحله دوم 30 تیر ماه 1396
**کلاس 405
مقام اول: مهرداد صفری از اصفهان
مقام دوم:محسن مقرون مفرد از اصفهان
مقام سوم:علی مقیمی از تهران
**كلاس پرايد
مقام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: داوود محمدی از البرز
مقام سوم: حمید کلهر از تهران
**کلاس BP
نفر اول علی شیرزاد از اصفهان
نفر دوم محسن محمدی از فارس
نفر سوم جواد نتاج از مازندران
**كلاس اسپرت شهری
مقام اول: شروین یگانه از خوزستان
مقام دوم: کامران واقف از تهران
مقام سوم: مهدی رضوی از تهران
**كلاس ٢٠٦ اختصاصي
مثام اول: مهرداد صفاری از اصفهان
مقام دوم: شایان افتخاری از تهران
مقام سوم: شروین یگانه از خوزستان
**كلاس 2000GT
مقام اول: اشكان مسگرها از تهران
مقام دوم: سیامک موسوی از تهران
مقام سوم:محمدرضا دهنوی از البرز
** کلاس Group 2
مقام اول: محمد باقر زاده از تهران
مقام دوم: اشكان مسگرها از تهران
مقام سوم:علیرضا امینی از تهران
_________________________________
مرحله سوم 21 مهر 1396
🔴 کلاس ۴۰۵
1⃣ مهرداد صفری استان اصفهان
2⃣ علی اکبر مقیمی استان تهران
3⃣ امین جعفریان استان اصفهان
🔴 کلاس ۲۰۶
1⃣ شروین یگانه استان خوزستان
2⃣ شایان افتخاری استان تهران
3⃣ آرش خامنه استان خوزستان
🔴 کلاس BP استاندارد
1⃣ علی شیرزاد استان اصفهان
2⃣ احمدرضا افشاری استان فارس
3⃣ محسن محمدی استان فارس
🔴 کلاس BP.GT
1⃣ هاشم عُلمائی استان خراسان رضوی
2⃣ محمد مهری استان خراسان رضوی
3⃣ لاله صدیق استان تهران
🔴 کلاس GT 2000
1⃣ اشکان مسگرها استان تهران
2⃣ علی مرتاضی استان تهران
3⃣ محمدرضا روحی استان البرز
🔴 کلاس اسپرت شهری 1
1⃣ شروین یگانه استان خوزستان
2⃣ ایمان کاظمی استان تهران
3⃣ کامران واقف استان تهران
🔴 کلاس اسپرت شهری 2
1⃣ کامران واقف استان تهران
2⃣ شروین یگانه استان خوزستان
3⃣ کوروش نقیبی استان تهران
🔴 کلاس آزاد
1⃣ صفا احمدی استان تهران
2⃣ غلامرضا جنیدی استان تهران
3⃣ مهدی علی اکبری استان تهران
🔴 کلاس پراید :
1⃣ ایمان عرب زاده استان تهران
2⃣ امیر رضایی استان تهران
3⃣ میلاد نومیدی استان گیلان
____________________________________
مرحله چهارم 24 آذر 1396
🔴 کلاس ۴۰۵
1⃣ مهرداد صفری استان اصفهان
2⃣ امین جعفریان استان اصفهان
3⃣ ابراهیم فاتحی استان اصفهان
🔴 کلاس ۲۰۶
1⃣ شروین یگانه استان خوزستان
2⃣ مهرداد صفری استان اصفهان
3⃣ آرش خامنه استان خوزستان
🔴 کلاس BP استاندارد
1⃣ علی شیرزاد استان اصفهان
2⃣ محمد مهری استان خراسان رضوی
3⃣ علی بهرامی استان اصفهان
🔴 کلاس BP.GT
1⃣ محمد مهری استان خراسان رضوی
2⃣ فرشید طراح استان تهران
3⃣ مهدی صحافی پور استان اصفهان
🔴 کلاس GT 2000
1⃣ اشکان مسگرها استان تهران
2⃣ علی شیرزاد استان اصفهان
3⃣ ایمان زیرک استان اصفهان
🔴 کلاس اسپرت شهری 1
1⃣ شروین یگانه استان خوزستان
2⃣ پیمان مقدم استان تهران
3⃣ کامران واقف استان تهران
🔴 کلاس آزاد
1⃣ صفا احمدی استان تهران
2⃣ غلامرضا جنیدی استان تهران
3⃣ محمد مهری استان تهران
🔴 کلاس پراید :
1⃣ ایمان عرب زاده استان تهران
2⃣ مهیار کمایی استان تهران
3⃣ سپهر آجودانی استان تهران
_____________________________________
راند پنجم 96/12/11
🔴 کلاس ۴۰۵
1⃣ مهرداد صفری استان اصفهان
2⃣ مجتبی اردستانی استان تهران
3⃣ علی اکبر مقیمی استان تهران
🔴 کلاس ۲۰۶
1⃣ مهرداد صفری استان اصفهان
2⃣ مهدی شصتی از استان تهران
3⃣ آرش خامنه استان خوزستان
🔴 کلاس BP استاندارد
1⃣ علی شیرزاد استان اصفهان
2⃣ احمدرضا افشاری استان فارس
3⃣ محسن مصیبی استان فارس
🔴 کلاس BP.GT
1⃣ محمد مهری استان خراسان رضوی
2⃣ فرشید طراح استان تهران
3⃣ لاله صدیق استان تهران
🔴 کلاس GT 2000
1⃣ اشکان مسگرها استان تهران
2⃣ کوروش قبادی استان تهران
3⃣ ایمان زیرک استان اصفهان
🔴 کلاس آزاد
1⃣ غلامرضا جنیدی استان تهران
2⃣ محمد مهری استان خراسان رضوی
3⃣ مهدی علی اکبری استان تهران
🔴 کلاس پراید :
1⃣ مهیار کمایی استان تهران
2⃣ لیلا پیکانپور از استان اصفهان
3⃣ سیما احمدی از استان تهران



تاريخ  ارسال:شنبه 5 اسفند 1396 - 15:41

کد:70616-1397


 اخبار مرتبط:


 



 

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.