English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 اتومببیلرانان رالی کریدور شمال – جنوب به آستارا رسیدند

خروج از ایران با بدرقه گرم و میهمان نوازی گیلانی ها

اتومبیلرانان رالی کریدور شمال به جنوب که سفرشان را در کشورمان از بندرعباس آغاز کرده بودند بعد از پنج روز سفر در مسیر شهرهای مختلف ایران و آشنایی با آداب و رسوم ایرانیان، وارد آستارا شدند .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این رالی با مشارکت و همکاری کشورهای ایران ، هند ، روسیه و جمهوری آذربایجان با حمایت یک کمپانی اتومبیل سازی هندی و با پیام صلح و دوستی در حال برگزاری است و به محض ورود این گروه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشورمان و در هماهنگی با هیات های استانی خود در طول مسیر همه گونه مساعدت را به عمل آورد تا این گروه با خاطره ای خوش کشورمان را به مقصد جمهوری آذربایجان و روسیه ترک کند .
" چیدو موردی " یکی از اعضای گروه اتومبیلرانی هندوستان روز شنبه پیش از خروج از مرز آستارا به خبرنگار ایرنا گفت: با کشتی از هندوستان وارد بندر عباس شدیم و با 18 خودروی اسکورپیو و 42 شرکت کننده از کشور های هندوستان و روسیه و ایران ظرف پنج روز حرکت در شهرهای مختلف ، به آستارا رسیدیم.
وی افزود : در مسیر حرکت از شهرهای شیراز، اصفهان و تهران دیدن کردیم و مکان های تاریخی ایران نظیر تخت جمشید و سی و سه پل برای ما خیلی جذابیت داشت.
وی اظهار کرد: مردم ایران، خونگرم و مهربان هستند و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان از هدف های سفر ما بوده است و نوار ساحلی و طبیعت زیبای آستارا نیز در نوع خود برای ما جذابیت بسیاری داشت .
وی با تقدیر از هیأت موتورسورای و اتومبیلرانی استان گیلان و تیم رالی این هیأت و همکاری و استقبال شهرداری بندر آستارا ، اداره ورزش و جوانان و هیات اتومبیلرانی و موتور سواری آستارا، گفت : از مرز آستارا به جمهوری آذربایجان و سپس به روسیه حرکت می کنیم تا با شهرهای مختلف این دو کشور و فرهنگ و آداب و رسوم مردم آنان هم آشنا شویم .تاريخ  ارسال:يكشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 12:29

کد:73673-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.