English    

تنها منبع اطلاع رسانی برنامه ها و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی سایت رسمی این فدراسیون میباشد.             سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی                                                   

   


 سومین نشست کمیته برگزاری رالی خاورمیانه ( مرک ) برگزار شد

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در کنار فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

سومین نشست کمیته برگزاری رالی خاورمیانه ( مرک ) به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این نشست که با حضور رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، مدیرکل و معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و اعضای کمیته برگزاری مسابقات برگزار شد، در نهایت پس از طرح موضوع و اهمیت انجام این رقابت ها در تهران، قرار شد که با تشکیل ستادهای عالی و اجرائی کارها برای شروع جدی تر فعالیت ها شتاب بگیرد .
بر اساس این گزارش ابتدا صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به تشریح فلسفه برگزاری این رقابت ها پرداخت و گفت : رقابت های مرک از جمله رقابت های منطقه ای و مهمی است که در 4 تا 6 راند همه ساله از سوی فدراسیون جهانی FIA برگزار می شود و ایران میزبان یک راند این مسابقات در سه سال گذشته در شیراز بود و با وجود جا افتادن این رقابت ها در استان فارس برای آنکه این فرصت به سایر شهرها هم برسد و شاهد این رویداد بین المللی باشند ، همه این مشکلات را به جان خریدیم و تصمیم به انجام این مسابقات در تهران گرفتیم .
وی افزود : ناظر فدراسیون جهانی برای بازدید مسیرها این هفته به تهران می آید و طبیعی است طبق روال و مقررات برای تعامل و هماهنگی در بخش های خدمات ، پشتیبانی ، لجستیکی و سایر موارد و تشکیل ستاد برگزاری می باید تعامل و تفاهم نامه ای میان اداره کل ورزش و جوانان هر استان میزبان و فدراسیون امضاء شود .
در ادامه گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با استقبال از برگزاری این مسابقات در تهران آن را پروژه ای ملی قلمداد کرد و گفت : اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در تمامی موارد پای کار است و هماهنگی های لازم را با نهادهای ذیربط برای برگزاری هر چه مطلوب تر این رقابت ها فراهم می کند .
رئیس کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فدراسیون در ادامه این نشست خواستار هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان با شهرداری منطقه 22 در انجام مراسم افتتاحیه و اختتامیه در کنار دریاچه خلیج فارس شد که گل محمدی قول همه گونه همکاری و مساعدت در این زمینه و همچنین دیگر موارد از جمله فراهم آوردن اورژانس هوایی و ماشین های آتش نشانی را در طول برگزاری این رقابت ها در سرزمین ایرانیان ( آیلند ) داد .
در خاتمه مقرر شد هر چه زودتر با تشکیل ستادهای عالی و اجرائی کارها با جدیت بیشتری دنبال شود .تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 تير 1397 - 14:59

کد:75682-1397


 اخبار مرتبط:


  

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

 


       

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.