رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان مرکزی: از عملکرد فدراسیون در ماه های اخیر دفاع می کنیم/ ایجاد سامانه ملی موتورسواری و اتومبیلرانی به نوعی هویت بخشیدن به علاقه مندان این رشته است

احمد بهاری: ارتباط خوبی بین فدراسیون و مخاطبین برقرار شده و بلافاصله پس از انتخاب رئیس فدراسیون وضعیت اداری و کمیته های فدراسیون ساماندهی شد.

احمد بهاری رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: در چند سالی که تجربه همکاری با فدراسیون را دارم، ندیده بودم فعالیت ها و امور فدراسیون با این سرعت و قدرت شروع شده باشد.فدراسیون در ماه های اخیر نسب به دوره های قبل فعالیت چشمگیری داشته است. 
ارتباط خوبی بین فدراسیون و مخاطبین برقرار شده و بلافاصله پس از انتخاب رئیس فدراسیون وضعیت اداری و کمیته های فدراسیون ساماندهی شد و انتخاب هیات رئیسه هم صورت گرفت.

بهاری اظهار داشت:کارهای زیر بنایی مهمی انجام و جلسات خوبی برگزار شده است، انصافا آقای ناظمی عملکرد خوبی در چند ماه گذشته داشته اند، ما در کنار ریاست فدراسیون هستیم و از عملکرد خوب فدراسیون دفاع می کنیم چرا که فدراسیون عملکرد خوب و قابل دفاعی داشته است.

بهاری با بیان اینکه زمانی که فدراسیون فعال باشد هیات های استانی هم فعال خواهند بود گفت: باید منتظر باشیم تا وضعیت کشور به لحاظ شیوع ویروس کرونا عادی شود و بتوانیم از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنیم و مسابقات در رشته های مختلف برگزار شود و در آن زمان می توان وضعیت را مورد سنجش قرار داد. 

با توجه به محدویت های ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا در استان مرکزی تمرینات در حال برگزاری است، فعالیت بانوان در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی انجام می شود و هیات هم طبق برنامه فعالیت خود را ادامه می دهد.

وی در خصوص ایجاد سامانه ملی موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: اینکه فدراسیون در صدد صدور کارتهای عضویت ملی است جای تقدیر و تشکر دارد، اینگونه ورزشکار خودش را عضوی از خانواده بزرگ می داند.این کار به نوعی هویت بخشیدن به علاقه مندان به این رشته ها است.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی مرکزی در پایان در خصوص برنامه های این هیات در برگزاری مسابقات گفت: ما آمادگی کامل برگزاری مسابقات اسلالوم، موتورکراس در سطح قهرمانی کشور، چند جانبه و دسته جات آزاد را داریم و پتاسیل آن موجود است.
استان مرکزی استانی است که در مرکزیت کشور قرار دارد و رفت و آمد از نقاط مختلف کشور به آن آسان است و این کمک می کند تا میزبانی مسابقات کشوری را داشته باشیم.