در دیدار با کمیته آفرود مطرح شد؛

راند دوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود/ تغییرات فنی و آیینه‌نامه‌ای مورد بررسی قرار گرفت

راند دوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود/ تغییرات فنی و آیینه‌نامه‌ای مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، امروز اعضای کمیته آفرود با حضور در فدراسیون با دکتر مازیار ناظمی دیدار و گفتگو کردند.

ناظمی در این دیدار از نحوه برگزاری دور اول مسابقات آفرود قهرمانی کشور که به میزبانی شیراز بود تقدیر و تشکر کرد. همچنین درباره مباحث فنی، قوانین و شیوه برگزاری دیدگاه‌های مختلفی مطرح شد.

لازم به ذکر است با صحبتی که بین مازیار ناظمی و رییس هیات استان کرمان به عمل آمده و در این جلسه مطرح شد قرار براین است راند دوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور به میزبانی بم برگزار شود.

در این جلسه ایوب جعفریان به بیان گزارشی از عملکرد کمیته آفرود پرداخت. همچنین دیگر اعضای کمیته آفرود حاضر در جلسه، آقای جدیدی، سرپولکی و خانم اسکندرلو نظرات خود را مطرح کردند.

مهران همتیان نایب رییس و فیروزه سیدمهدی نایب رییس بانوان فدراسیون نیز در این جلسه حضور داشتند و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

قرار شد به زودی جلسه‌ای دیگر درخصوص موضوعات مطرح شده با حضور اعضا برگزار شود.