رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی:شادابی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی ایران و مخاطبان آن هدف مهم فدراسیون است/ در ماه بهمن، میزبان ۹ رویداد بین المللی و داخلی بودیم

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی:شادابی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی ایران و مخاطبان آن هدف مهم فدراسیون است/ در ماه بهمن، میزبان ۹ رویداد بین المللی و داخلی بودیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی درباره روند کار این روزهای فدراسیون گفت: ماه بهمن، میزبان نه رویداد بودیم، از افتتاح نخستین پیست آنرود استاندارد ایران تا برگزاری سمینار بین المللی فدراسیون جهانی در تهران تا برگزاری هفت مسابقه قهرمانی ایران در کمیته های سرعت، دریفت، درگ و آفرود در بخش اتومبیلرانی و ریس و کراس در دو بخش زنان و مردان در رشته موتورسواری.

مازیار ناظمی درباره فشردگی رویدادها گفت: شادابی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی ایران و مخاطبان آن هدف مهم فدراسیون است، ولی متاسفانه بخشی از سال را به دلیل محدویت‌های کرونا از دست دادیم و با توجه به تقاضای کمیته‌ها و هیات های استانی و برنامه ریزی برای رویدادهای آموزشی و عمرانی، تلاش کردیم از زمان باقی مانده سال ۱۴۰۰ استفاده مطلوب کنیم.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران گفت: تقویم ۱۴۰۱ آماده شده است و انشاالله سال آینده متفاوت تر و پر برنامه تر هستیم.

مازیار ناظمی درباره مسابقات اسفند گفت: انشاالله راند سوم کراس قهرمانی ایران، راند سوم آفرود، همَایش کلاسیک و راند چهارم مسابقات موتور ریس را برگزار می‌کنیم و شاید برگزاری مسابقه یکی دو کمیته دیگر نیز به این مجموعه اضافه شود.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: خوشبختانه مباحث آموزشی توسط آکادمی بسرعت و کیفیت مناسب در حال برنامه‌ریزی و برگزاری است و توسعه آموزشی در سراسر ایران در این رشته ادامه دارد.

ناظمی درباره عدم حضور تماشاگران در مسابقات گفت: علاقمندم هرچه زودتر شاهد حضور  تماشاگران باشیم و اگر محدودیت‌های کرونایی برداشته شود و مجوزهای لازم را بگیریم انشاالله میزبان آنها خواهیم بود.